M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Franka zrujnuje bistro Kingi! Przerażona będzie kłamać w żywe oczy – ZDJĘCIA

W 1742 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) doprowadzi bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) do ruiny! Żona Pawła (Rafał Mroczek) do tej pory była wspaniałą menadżerką majątku żony Piotrka (Marcin Mroczek), ale tym razem to wszystko ją przerośnie. W dodatku Frankę przyłapie w okrutnym bałaganie kontrolerka z Sanepidu (Paulina Napora)! Przerażona Zduńska w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie "łgała jak z nut", ale nie uda jej się nikogo oszukać. Co powie Kindze, kiedy afera się wyda? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł będą mieli pod opieką bliźniaczki oraz psa. Nie pójdzie im najlepiej to zadanie, Zduńska zupełnie się pogubi i zabierze Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka) do bistro. To jeszcze tylko pogorszy sprawę, bo chaos jaki zapanuje w znanej restauracji doprowadzi do nieszczęścia. Kiedy w bistro zapanuje najgorszy możliwy bałagan w drzwiach stanie inspektorka Sanepidu! Czy Franka jednym ruchem zniszczy dorobek życia Kingi? 

- Dobra, to ja zabiorę Sapera na spacer bo jeszcze się nie wybiegał, a potem zawiozę dziewczynki na szczepienie - Paweł spróbuje pomóc żonie w 1742 odcinku "M jak miłość", kiedy zobaczy koszmarny chaos w kuchni. A jakby jeszcze tego było mało wbiegnie tam Saper! 

- Dzień dobry, szukam kierownika lokalu - wkroczy w tym momencie inspektorka Sanepidu. - Dorota Markowska, jestem inspektorem Sanepidu i przyszłam przeprowadzić kontrolę. 

Paweł w 1742 odcinku "M jak miłość" spróbuje jeszcze raz uratować przerażoną żonę. Zduński będzie udawała niesfornego klienta bistro, któremu uciekły dzieci oraz pies. Ale to tylko pogrąży Frankę, która zabrnie w kłamstwach zdecydowanie za daleko!

- Przepraszam bardzo za to całe zamieszanie! Już zabieram tę całą ferajnę, to się nigdy więcej nie powtórzy! - powie Paweł.  

- Dobrze, nic się takiego nie stało... Ale proszę pamiętać, że zaplecze to nie jest miejsce dla klientów, a już zwłaszcza z psami! - zcazni9e na niego krzyczeć Franka. 

- Ci niektórzy klienci to naprawdę masakra... Można mówić i mówić, nic nie dociera - Zduńska pożali się Markowskiej.  

- Tak... Dobrze, że tym razem trafiło na pani męża...

Później w 1742 odcinku "M jak miłość" okaże się, że wizytę inspektorki obserwowała zza szyby Kinga. Zduńska natychmiast zapyta szwagierkę kto to był i co chodziło. Czy Franka wyzna jej prawdę? 

- Kto to był?

- Sanepid. Tak, tak, ale wszystko w porządku... Pani zresztą zna nas od jakiegoś czasu i często przychodzi do nas na kawę, więc wszystko jest w porządku  

Nie przegap: M jak miłość odcinek 1742: Ciąża Franki pod jednym warunkiem. Uzgodnią to wspólnie z Pawłem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Najnowsze