M jak miłość

M jak miłość odcinek 1742: Ciąża Franki pod jednym warunkiem. Uzgodnią to wspólnie z Pawłem - ZDJĘCIA

2023-09-18 20:56

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" będzie w ciąży?! W 1742 odcinku "M jak miłość" Zduńscy wrócą do tematu dziecka. Wszystko przez zajmowanie się córeczkami Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Góralka od dawna marzy o zajściu w ciążę z Pawłem, ale komplikacje zdrowotne spowodowały, że temat ucichł. Zakochani znów poruszą kwestię założenia rodziny, ale tym razem to Paweł postawi stanowczy warunek. Co ostatecznie zadecydują w kwestii ciąży i dziecka?

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł wrócą do tematu dziecka. Był moment, że Zduńscy bardzo mocno starali się o dziecko, góralka chodziła na badania do ginekologa, przeszła zabieg w szpitalu, ale jej zajście w ciążę nadal pozostawało pod wielkim znakiem zapytania. W 1742 docinku "M jak miłość" Fanka i Paweł zabawią się w rolę rodziców małych dzieci, bo pod ich opiekę trafią Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka) oraz pies Saper. Zduńscy sami wyjdą z inicjatywą, że odciążą Kingę i Piotrka. Zajmą się ich dziećmi, ale szybko zdadzą sobie sprawę z tego, że to wcale nie jest takie proste. 

Franka odkryje duże zamieszanie na zapleczu w bistro, bo właśnie tam zaprowadzi Emilkę i Zuzię. Bliźniaczki świetnie się zabawią, doprowadzając kuchnię bistro do koszmarnego bałaganu. - Dobra, to ja zabiorę Sapera na spacer, bo jeszcze się nie wybiegał, a potem zawiozę dziewczynki na szczepienie - oznajmi zaszokowany Paweł, który wpadnie do bistro i zobaczy koszmarny harmider. Na domiar złego, w lokalu zjawi się kontrolerka sanepidu. Zobaczy bałagan w kuchni bistro, który zrobi na niej spore wrażenie, bynajmniej nie pozytywne. 

Franka i Paweł podejmą decyzję o powiększeniu rodziny

Kiedy Emilka i Zuzia wrócą do Kingi i Piotrka w 1742 odcinku "M jak miłość", Franka i Paweł będą zmęczeni jak nigdy. Zasiądą na kanapie, a góralka zacznie snuć marzenia o powiększeniu rodziny. Mimo zmęczenia, będzie zachwycona obecnością dzieci w jej domu. 

- Padam na twarz... - przyzna Zduńska. - I tak nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mieli taką rodzinkę - uzna, z czułością patrząc na męża. Znów poruszy kwestię ich wspólnego dziecka.

- Będziemy mieli, obiecuję, ale najpierw... - Paweł w 1742 odcinku "M jak miłość" postawi jednak warunek. 

- Porządnie się wyśpimy! - stwierdzą oboje i będzie widać, że na dziecko jeszcze przyjdzie pora. Zrozumieją, że to wychowanie i zajmowanie się maluchami, to wcale nie jest taka prosta rzecz. 

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze