M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej zagra przed Magdą. Znów będzie miał sekrety w związku z Julią - ZDJĘCIA

2023-09-19 10:06

W 1742 odcinku "M jak miłość" historia zatoczy koło. Andrzej (Krystian Wieczorek) znów popełni duży błąd, okłamując Magdę (Anna Mucha) w sprawie Julii. Budzyńska na bieżąco zacznie śledzić komunikaty o zniknięciu Malickiej i oczywiście nie uwierzy, że mąż mógł mieć cokolwiek wspólnego z całym zdarzeniem. Budzyński dobrze pamięta, jak oszukiwał żonę, że nie przespał się z kochanką na wyjeździe, co wywołało lawinę koszmarnych zdarzeń. Tym bardziej, dziwne, że w 1742 odcinku "M jak miłość", znów zdecyduje się kłamać w sprawie Julii.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" popełni ten sam błąd, który kiedyś słono go kosztował. Znów zagra przed Magdą, zdecyduje się skłamać na temat Julii... Wszystko przez jej chory plan, zniknięcie i mącenie Sylwii (Hanna Turnau), która będzie przekonana, że prawnik zrobił krzywdę jej przyjaciółce. I faktycznie, w oczach policji, Andrzej jako jedyny miał jakiś motyw do zorganizowania porwania. Z tego powodu Magda zacznie się martwić o męża, w szczególności że mają swoje problemy, a mała Nadia (Mira Fareniuk) powinna dowiedzieć się o śmierci taty. Budzyńscy będą zwlekać z wyznaniem prawdy przez koszmar Andrzeja.

- (...) Umówiłaś wizytę u psychologa? - podpyta Andrzej w 1741 odcinku "M jak miłość".

- Nie, jeszcze nie. Może w tej sytuacji... - zacznie tłumaczyć Magda. 

- Musimy w końcu Nadii powiedzieć. Zaginięcie Julii nie powinno wpływać na nasze życie...  - skwituje Budzyński, który uda przed żoną, że wkrótce na pewno wszystko się wyjaśni i sprawa z Julią to po prostu nieporozumienie. W głębi duszy przeczuje, że zniknięcie byłej kochanki to część czegoś większego, co ma przynieść mu ogrom kłopotów. Nie pomyli się. 

Andrzej okłamie Magdę w 1741 odcinku "M jak miłość"

Budzyński nie wyciągnie wniosków z poprzedniej sytuacji, kiedy to zdradził Magdę z Julią we Wrocławiu i długo ukrywał prawdę. Myślał, że żona się nie dowie. W 1741 odcinku "M jak miłość" skłamie za to w sprawie śledztwa Malickiej. Napisze do ukochanej smsa, że musi zostać w pracy, nie wróci o umówionej porze do domu, a prawa okaże się taka, że dostanie wezwanie na komisariat. Na miejscu zauważy swój szalik, który śledczy uznają za kolejny powód do kierowania oskarżeń pod adresem prawnika. On sam nie da rady logicznie wyjaśnić, skąd jego rzecz wzięła się w mieszkaniu Julii. Funkcjonariusz ostro potraktuje Andrzeja, a ten nie przyzna się Magdzie, że ma coraz większe kłopoty. Co z tego wyniknie?

- Julia, co ty znowu wymyśliłaś? - rzuci sam do siebie Budzyński, który w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie miał już pewność, że była kochanka wpakowała go w koszmarne kłopoty. Nieprzyznawanie się do wszystkiego Magdzie, też może mieć swoje konsekwencje. 

M jak miłość odcinek 1742 ZWIASTUN. Sylwia pogrąży Andrzeja na policji! Budzyński odkryje, że Julia to wymyśliła
Najnowsze