M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Szalona noc Marcina z Kamą. Obroni ją przed atakiem na wieczorze panieńskim - ZDJĘCIA

2023-09-12 21:46

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Kama (Michalina Sosna) zaszaleją na całego na wieczorze panieńskim w bistro! Chodakowski znów sięgnie po alkohol, żeby zapomnieć o Izie (Adriana Kalska), a tancerka erotyczna skutecznie mu w tym pomoże. Tyle, że przy okazji wpakuje Marcina w kolejne problemy, bo w 1741 odcinku "M jak miłość" na imprezie w bistro Marcin będzie musiał bronić Kamy i jej koleżanek przed atakiem agresywnego typa! Bez trudu Chodakowski powali go jednym ciosem, a Kama będzie pod takim wrażeniem, że weźmie Marcina do siebie na całą noc. Dojdzie do czegoś więcej? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Marcin i Kama w 1741 odcinku "M jak miłość" zbliżą się do siebie jeszcze bardziej, a finał szalonej imprezy na panieńskim w bistro "Nasz Zielony Sad" nastąpi w jej mieszkaniu! Ale zanim detektyw ulegnie seksownej striptizerce i będą się namiętnie całować, ich znajomość zacieśni się przy okazji kolejnego zlecenia Kamy. Tym razem tancerka erotyczna w 1741 odcinku "M jak miłość" poprosi Chodakowskiego, żeby został ochroniarzem i zapewnił ochronę uczestniczkom wieczoru panieńskiego jej koleżanki Ali (Izabela Perez). Przyszła panna młoda będzie bowiem dręczona przez nieobliczalnego byłego kochanka.

- Alka, moja kumpela, ma dziś wieczór panieński. Dałam jej namiary na to bistro, udało się załatwić zniżkę, ale zrobiła się afera. Jej był, nie wiem, jak i skąd, dowiedział się, że mamy tu imprę. Alka strasznie się go boi. Jest stuknięty, a jak tu przyjedzie i namiesza - Kama w 1741 odcinku "M jak miłość" przekona Marcina, by strzegł bezpieczeństwa jej i innych bawiących się dziewczyn.

A kiedy w 1741 odcinku "M jak miłość" do bistro Kingi wkroczy agresywny były koleżanki Kamy i spróbuje dziewczynę zastraszyć, Marcin od razu ruszy jednak do akcji. - Wyjaśnijmy coś sobie: to jest wieczór panieński, a pan nie był zaproszony!

- A ten, to kto? Narzeczony?

- Pani Ala wynajęła mnie do ochrony tej imprezy. I albo wyjdzie pan stąd sam, albo zostanie wyproszony. Zjeżdżaj! - Chodakowski w 1741 odcinku "M jak miłość" powali typa na ziemię jednym ciosem, wywlecze go na zewnątrz bistro i skutecznie przepędzi. Kama będzie pod wrażeniem siły i waleczności Marcina, który bez problemu rozprawi się z agresywnym byłym przyszłej panny młodej.

Ale na tym jeszcze nie koniec, bo w 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin znów się upije i pod wpływem alkoholu zacznie się zwierzać Kamie ze swoich małżeńskich problemów. - Po prostu nic z tego nie rozumiem! Masz super życie, kochaną kobietę, cudowne dzieciaki… I nagle to wszystko bierze w łeb. Ot tak, po prostu… Bo miałeś pecha, bo właśnie, cholera, nie wiem... Dlaczego?! - Kama wysłucha Chodakowskiego z uwagą, gotowa go pocieszyć w każdy sposób.

Taniec erotyczny Marcina z Kamą i jej koleżanką Alą w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie punktem kulminacyjnym wieczoru panieńskiego. Ciąg dalszy nastąpi gdy pijany Marcin nie będzie chciał wracać do domu, no chyba, że z Kamą. Striptizerka tylko na to  będzie czekała. Zabierze Marcina do siebie i tam dadzą się ponieść namiętności.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze