M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Aleksandra odkryje problemy Marcina. Olek wygada się matce co się dzieje z jego bratem - ZDJĘCIA

2023-09-11 15:37

W 1741 odcinku „M jak miłość” Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zajmie się problemem Marcina (Mikołaj Roznerski). Zauważy, że syn przesadza z alkoholem i nie jest sobą. Porozmawia zatem z Olkiem (Maurycy Popiel), który nawet nie da rady udawać, że z bratem wszystko w porządku. On także zauważy niepokojące zmiany u detektywa i razem z matką na poważnie zmartwią się dalszym losem mężczyzny. W 1741 odcinku „M jak miłość” oboje odkryją, że Chodakowski rzucił się w wir zabawy i alkoholu, co może skończyć się fatalnie!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aleksandra od zawsze bardzo dba o synów i chociaż obaj są dorośli, wciąż służy im wsparciem i radą. W 1741 odcinku „M jak miłość” odkryje sekret Marcina i zauważy, że wcale nie radzi sobie po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska). Wręcz przeciwnie, oddaje się wiecznym imprezom i rozrywkom. Seniorce wcale nie spodoba się nowe wydanie detektywa i zgłosi się do Olka na rozmowę. Zaalarmowana matka zdecyduje się zaangażować lekarza do podjęcia jakichś działań. Mąż Anety (Ilona Janyst) wcale nie będzie ukrywał, że też widzi dziwne zachowania brata i niepokoi się o jego dalszy los.

- Ja wiem, że ty nie o wszystkim mi mówisz, ale Marcin pije, tak? Imprezuje? - zapyta się wprost załamana Aleksandra w 1741 odcinku „M jak miłość”. Olek nawet jakby chciał, nie da rady ukryć przed matką faktów z życia brata . Trudno temu zaprzeczyć, skoro Chodakowski faktycznie nieźle zabaluje z Kamą i to z pewnością nie ostatni raz. Tancerka erotyczna pokaże mu świat imprez i szaleństwa. Będzie absolutnym przeciwieństwem poukładanej Izy, która raczej nie dawała porwać się w wir imprezy.Jeszcze tego samego dnia, detektyw zawita na kolejną imprezę z Kamą. Ubierze czarny garnitur, by zrobić wrażenie na nowej znajomej. 

- Uuu, Marcin, ale się wystroiłeś. Dla mnie? - uśmiechnie się tancerka, a potem porwie mężczyznę na parkiet. Przymilanie się w klubie i seksowny taniec wystarczą, by Marcin spędził z Kamą noc. 

Aleksandra będzie więc miała dobrą intuicję, ale razem z Olkiem nie dadzą rady wiele zdziałać. Detektyw będzie musiał sam odnaleźć drogę do szczęścia, pogodzić się z faktem, że związek z Izą jest skończony. Niestety muszą to zaakceptować również Aleksandra i reszta rodziny. Seniorka na pewno nie będzie zachwycona tym, z kim widuje się jej syn. Imprezowy styl życia Kamy nie przypadnie jej do gustu. 

M jak miłość. Werner doniesie Kamilowi na Sylwię! Nawet nie lubi swojej kochanki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze