M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Dramat Ani przed maturą. Andrzej z trudem rozpozna córkę po zmianie wyglądu - ZDJĘCIA

2023-09-12 21:21

W 1740 odcinku "M jak miłość" Ania Wojciechowska (Gabriela Świerczyńska) będzie drżała ze strachu przez zbliżającą się maturą, ale lęk przed egzaminem jest niczym w porównaniu z tym co ją czeka w związku z Krisem (Stanisław Kawecki)! Od kilku miesięcy córka Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) spotyka się z chłopakiem, który jest bandytą z mafii. A kiedy w 1740 odcinku "M jak miłość" Budzyński odwiedzi córkę i zobaczy jak teraz wygląda Ania, z trudem ją rozpozna. U 18-letniej Wojciechowskiej znów zajdą zmiany. Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Życie Ani Wojciechowskiej w 1740 odcinku "M jak miłość" zamieni się w koszmar i znów będzie miała złamane serce z powodu chłopaka. Jakby tego było mało dramat rozegra się na kilka dni przed maturą, która dla córki Marty i Andrzeja będzie wyjątkowo trudnym egzaminem dojrzałości. Po raz kolejny okaże się, że Ania, tak jak jej matka, nie ma szczęścia w miłości, że źle lokuje uczucia.

Kilka miesięcy temu w "M jak miłość" związek z Damianem (Oliwer Proctor) zakończył się bolesnym dla Ani rozstanie. I właśnie wtedy wpadła w pułapkę zastawioną przez Krisa, bandytę z grupy przestępczej, który wykorzystuje ją, żeby dotrzeć do prokurator Wojciechowskiej. Kris poderwał Anię posuwając się do okrutnej manipulacji. A wszystko po to, żeby 18-latka od razu obdarzyła go zaufaniem. Rozkochał ją w sobie, ale w 1740 odcinku "M jak miłość" Anię czeka dramatyczne rozczarowanie.

Tuż przed maturą Ani w 1740 odcinku "M jak miłość" Andrzej odwiedzi córkę, żeby zobaczyć efekty jej kolejnej metamorfozy i upewnić się jak wrażliwa 18-latka radzi sobie ze stresem. Za dużo Ania ostatnio przeszła, żeby Budzyński nie bał się o córkę. - Uuu nowy kolor włosów! Zmiana goni zmianę, kiedyś cię nie poznam. Widzę, że praca wre, ale mam nadzieję, że dasz się namówić na spacer...

- Nie no, tato, ty chyba żartujesz?! Ja mam maturę za kilka dni! - reakcja Ani będzie bardzo wybuchowa, więc w 1740 odcinku "M jak miłość" Andrzej spróbuje trochę rozluźnić atmosferę. - Ale nie samą maturą człowiek żyje...

- No tak, ale dopiero zaczęłam powtarzać romantyzm. Muszę jeszcze przejść przez pozytywizm, poezję młodopolską, dwudziestolecie... - zestresowana Ania w 1740 odcinku "M jak miłość" będzie kłębkiem nerwów, więc Marta od razu ją powstrzyma przed takim podejściem do matury. - Stop! Siedzisz w tym pokoju już od trzech dni. W takim stanie już niczego nie przyswoisz. Musisz sobie zrobić przerwę, nie wiem dotlenić się...

- Ok, to jak chcecie, żebym nie zdała matury, to proszę bardzo! - stwierdzi Ania, która ostatecznie zgodzi się na spacer z Budzyńskim. W parku Andrzej w 1740 odcinku "M jak miłość" zacznie wypytywać córkę o jej związek z Krisem, o to kim jest i ile lat ma chłopak, czy też zdaje maturę. Jednak Ania szybko utnie temat, zarzucając ojcu, że nie zgadza się na przesłuchanie. 

- Wiem, że mało o nim mówię, ale nie chcę zapeszyć. Mam wrażenie, że teraz to może być coś naprawdę wyjątkowego...

Niedługo potem w 1740 odcinku "M jak miłość" Anię z Krisem przyłapie w mieszkaniu Marta. I niemal od razu rozpozna w chłopaku córki przestępcę z akt sprawy przeciwko mafii, którą właśnie Wojciechowska prowadzi w prokuraturze. - Obawiam się, że Kris zawarł z tobą znajomość, żeby dotrzeć do mnie... - po tych słowach serce Ani znów rozpadnie się na kawałki.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze