M jak miłość

M jak miłość. Ania uwiedziona przez bandytę Krisa! Okrutna manipulacja skończy się tragicznie - ZDJĘCIA, WIDEO

Ania w "M jak miłość" wpadnie w ohydną zasadzkę mafii! Córka prokurator Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska) znajdzie się na celowniku bandytów z powodu nowej sprawy matki. Niestety, zbrodniarze użyją wyrafinowanych metod, aby dobrać się do skóry Marty. Samotna Ania (Gabriela Świerczyńska) zostanie uwiedziona przez bandytę Krisa (Stanisław Kawecki) i znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie! Do jakiej tragedii doprowadzi kariera Marty w "M jak miłość"? Zobacz, co zdradzają gwiazdy serialu na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Uwiedziona Ania wpadnie w sidła mafii! Bandyci posłużą się córką, aby dopaść matkę - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" dumna z siebie Marta wróci do pracy w prokuraturze i od razu zajmie się sprawą "ciężkiego kalibru". Wojciechowska zacznie ścigać mafię i tak się w tym zatraci, że zapomni, iż naraża na wielkie niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i dzieci! Za to przestępcy zaczną działać i ukartują spisek, którego ofiarą padnie właśnie samotna Ania.

- Kris to jest taki, powiedziałbym, typ spod ciemnej gwiazdy - zdradza grający go Stanisław Kawecki w "Kulisach M jak miłość". - On lubi użyć podstępu, żeby czegoś się dowiedzieć, zyskać sympatię Ani...

Istotnie, w 1719 odcinku "M jak miłość" bandyci przygotują zasadzkę, w którą wpadnie niczego nieświadoma Ania. Kiedy córka Marty będzie czekać na przystanku koło szkoły, zaczepi ją "szemrany" typ Mariusz (Wojciech Parszewski). Nieznajomy chłopak szybko zrobi się nachalny.

- Widziałem cię tu parę razy… Może się spikniemy, co? Pójdziemy razem na jakąś imprezkę…

- Puszczaj! - odepchnie Mariusza Ania. 

- Co ty taka dzika? Przecież cię nie zjem

I wtedy na przystanku obok Ania, jak spod ziemi wyrośnie "zbawca" Kris i przepędzi natręta.

- Zostaw ją, słyszałeś? Zjeżdżaj stąd… póki grzecznie proszę! 

Uwolniona przez Krisa Ania w "M jak miłość" będzie zachwycona, więc zacznie się z nim umawiać. Chłopak będzie czarujący i nie będzie odstępował jej na krok. To cudowna odmiana po samotnych miesiącach po wyjeździe Damiana (Oliver Proctor).  

Później na WIDEO widzimy, jak Kris rozmawia z "natrętem" z przystanku o Ani: - Jesteś pewien, że zadzwoni?

- Jeszcze dziś. Założysz się?

- Kris od razu wpada Ani w oko. Bardzo jej imponuje... I po prostu cieszy się, że ktoś się fajny się pojawił, kto o nią zadba i pomoże i będzie obok... - zdradza Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". 

- Zapomniałam rękawiczek - powie Ania na spacerze do Krisa w "M jak miłość". 

- Coś na to poradzimy... - odpowie bandyta i weźmie ją za rękę. 

- Kris pozwala jej zapomnieć o poprzednim nieudanym związku... - wyznaje  Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Ania nie spodziewa się, że to jest ukręcone i ustawione... 

Widzowie "M jak miłość" zobaczą Krisa w sytuacjach, w których będzie bez Ani. Na telefonie będzie miał zdjęcia nie tylko Marty, ale i Andrzeja, a jego ponura mina będzie zwiastowała potężne kłopoty. Do czego jeszcze okaże się zdolna mafia, aby "ukręcić łeb" prowadzonej przez Martę sprawie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1719: Pobita Marysia zacznie grozić Ewie. Zrobi Kalinowskiej to samo, jeśli się nie odczepi od Artura i Łukasza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ania wpadnie w pułapkę zastawioną przez bandytów! Marta i Andrzej też będą ich celem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze