M jak miłość

M jak miłość odcinek 1739: Łukasz oświadczy się Patrycji, ale nie zgodzi się na ślub! To cios nie tylko dla Barbary - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-11 21:33

W 1739 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) odsłoni całą prawdę o tym jak się oświadczył Patrycji (Alżbeta Lenska), ale ukochana dała mu kosza! Kiedy opadną emocje w związku ze "zdradą" Patrycji, babcia Barbara (Teresa Lipowska) zacznie wypytywać Wojciechowskiego o zaręczyny. Seniorka rodu w 1739 odcinku "M jak miłość" po cichu będzie liczyła na ślub Łukasza i Patrycji. Jednak to, co usłyszy z ust wnuka pozbawi ją wszelkich złudzeń. Bo Argasińska po strasznych przeżyciach w małżeństwie, nie będzie chciała zostać żoną Wojciechowskiego, nie zgodzi się na ślub. Reakcja Barbary będzie mówiła sama za siebie. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1739 odcinka serialu.

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Oświadczyny Łukasza w 1739 odcinku "M jak miłość" nadal pozostaną niespełnionym marzeniem Barbary, która pragnie, żeby wszystkie jej wnuki zaznały szczęścia, zalegalizowały swoje związki i stworzyły stabilne rodziny. Zwłaszcza jeśli z tych związków rodzą się dzieci, a na horyzoncie pojawiają się pierwsze problemy lub co gorsze widmo rozstania.

Tak będzie w przypadku Łukasza i Patrycji gdy w 1739 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) życzliwie doniesie Marcie (Dominika Ostałowska), że w związku jej syna nastał ciężki kryzys. Obecność Barbary i Józefa Modrego (Stefan Friedmann) wcale nie przeszkodzi Kisielowej w rozsiewaniu plotek o młodych sąsiadach z leśniczówki. Zarówno Zofia jak i jej mąż Robert Żak (Krzysztof Tyniec) będzie przekonana, że Patrycja, zaniedbywana przez Łukasza, znalazła sobie innego kochanka.

Zdrada Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość" szybko się wyjaśni, o czym Barbara i Marta przekonają się na własne oczy. Podczas odwiedzin u Wojciechowskiego i Argasińskiej w leśniczówce wyjdą na jaw nowe okoliczności tak nagłego powrotu Łukasza do Grabiny. Od wielu tygodni pracuje bowiem w Szczecinie jako fizjoterapeuta drużyny piłkarek ręcznych.

- A więc wziąłem dwutygodniowy urlop i zabieram Patrycję i Jasia na wakacje w tropiki!

- Łukasz, ale ty zwariowałeś! Przecież nas na to nie stać! - Patrycja w 1739 odcinku "M jak miłość" wcale się nie ucieszy z niespodzianki ukochanego. Ale będzie się za tym kryło coś więcej. Barbara nabierze nawet podejrzeń, że chodzi o zaręczyny wnuka z Argasińską. - Jak Patrycja wyszła, chodź, może powiesz nam w tajemnicy, jaką niespodziankę szykujesz... Może chcesz się oświadczyć na plaży, przy blasku księżyca?

- Babciu, ja już się jej oświadczałem wielokrotnie. I za każdym razem dostawałem kosza. Patrycja już nie chce ślubu. Ale mam dla niej inną niespodziankę... - wyjaśni Łukasz i po chwili doda, że już niebawem wyjadą z Grabiny na dłużej. - Dostałem naprawdę świetną propozycję pracy we Włoszech. Półroczny kontrakt, także po wakacjach jedziemy tam, wszyscy razem. Wyjedziesz ze mną?

Zaskoczona Patrycja zgodzi się na wyjazd, ale w 1739 odcinku "M jak miłość" wyraz jej twarzy będzie wskazywał na to, że wcale się nie cieszy na opuszczenie rodzinnej wsi Mostowiaków, która stała się jej prawdziwym domem.

M jak miłość odcinek 1739 ZWIASTUN. Włamanie do domu Ewy! Daniel dopadnie Kalinowską za śmierć swojej córki?
Najnowsze