M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Marcin przed rozwodem z Izą wyrzuci obrączkę i gorzko zapłacze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-05 20:54

W 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozbędzie się ślubnej obrączki, ostatniego symbolu małżeństwa z Izą (Adriana Kalska)! Rozwód Chodakowskich będzie już przesądzony, dogadają się w kwestii podział majątku, opieka nad dziećmi. Najpewniej sąd orzeknie rozwód Izy i Marcina na pierwszej rozprawie. Ale zanim to nastąpi w 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin zdejmie i wyrzuci obrączkę. Nie bez powodu! Kolejne kłamstwa Izy w sprawie kochanka Radka (Philippe Tłokiński) doprowadzą Marcina do desperackiej decyzji, która będzie go kosztowała sporo wylanych łez. Zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE.

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Izy i Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" zakończy wymowny gest zdjęcia obrączek! A zacznie się od spotkania Chodakowskich z prawnikami przed rozwodem. Adwokatem Marcina zostanie Adam Werner (Jacek Kopczyński), a Izę w sądzie będzie reprezentował adwokat zupełnie niezwiązany z tym bohaterami. Zgodnie z ustaleniami Iza i Marcina rozwiodą się bez prania brudów w sądzie, bez sądowej batalii o dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska), a także o wspólny majątek, zwłaszcza mieszkanie.

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" będzie na pierwszej rozprawie?

- Najważniejsze kwestie mamy za sobą: podział majątku, opieka nad dziećmi. W tej sytuacji sąd powinien orzec rozwód na pierwszej rozprawie - podsumuje Werner, a Marcin w 1738 odcinku "M jak miłość" tylko doda, że o to właśnie im chodzi. Ale po rozmowie z prawnikami o rozwodzie Marcin i Iza wcale nie będą tryskali radością. Wręcz przeciwnie. W windzie niewierna żona zapyta Chodakowskiego czy ją znienawidzi. On zaprzeczy, ale prawda będzie taka, że ukochana kobieta, która miała być miłością jego życia, potwornie go zraniła.

Iza zada Marcinowi bolesny cios w 1738 odcinku "M jak miłość"

Kolejny cios od Izy w 1738 odcinku "M jak miłość" nastąpi kiedy do Marcina zadzwoni Szymek i wspomni, że matka zostawiła ich w Gródku ze swoim kochankiem Radkiem. Zszokowany słowami syna Chodakowski nie zechce słuchać żadnych wyjaśnień. Wyjdzie z kancelarii, nie oglądając się za siebie. Swoje kroki Marcin skieruje na wiadukt w centrum miasta.

Właśnie tam w 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin zdejmie z palca obrączki. Po chwili wahania wyrzuci złoty krążek i tym samym zakończy małżeństwo z Izą jeszcze przed rozwodem. W tym samym czasie Iza także pozbędzie się obrączki i pierścionka zaręczynowego od Marcina. Ale nie wyrzuci ich, tylko zamknie w schowku w samochodzie.

Rozpacz Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" po wyrzuceniu obrączki!

Po powrocie do domu Marcin w 1738 odcinku "M jak miłość" zaleje się łzami. Będzie zupełnie sam, bez dzieci i zda sobie sprawę, że minie sporo czasu nim pozbiera się po rozstaniu z Izą, że rozwód będzie go sporo kosztował. Żeby nie patrzeć na żonę ustawi na wyświetlaczu telefonu także inne zdjęcie - tylko z Szymkiem i Mają, już bez Izy, bo przecież już nie będą szczęśliwą rodziną.

M jak miłość odcinek 1738 ZWIASTUN. Marcin i Iza ustalą warunki rozwodu! Policja zgarnie Anetę?
Najnowsze