M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Nadia opuści Budzyńskich i wróci na Ukrainę? Córka Magdy i Andrzeja będzie chciała znaleźć ojca - ZDJĘCIA

2023-05-23 21:14

Nadia (Mira Fareniuk) w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała dłużej zostać z Magdą (Anna Mucha) i Andrzejem (Krystian Wieczorek). List od ojca Nadii, który Dima (Michaił Pszeniczny) napisał przeczuwając zbliżającą się śmierć sprawi, że 7-letnia dziewczynka postanowi wyjechać na Ukrainę! O poranku Budzyńscy przyłapię Nadię na pakowaniu zapasów na podróż, a kiedy zapytają co robi, przybrana córka przyzna się, że skoro rodzice po nią nie przyjadą, to ona musi ich odnaleźć. Z ust Nadii w 1735 odcinku "M jak miłość" padną poruszające słowa, że skoro dostała list od ojca, to na pewno teraz go odnajdzie. Co zrobią Budzyńscy, by ją zatrzymać? Powiedzą małej Ukraince prawdę o śmierci rodziców?

"M jak miłość" odcinek 1735 - poniedziałek, 29.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nadia w 1735 odcinku "M jak miłość" nadal będzie wierzyła w to, że rodzice po nią przyjadą. Magda i Andrzej nie odważą się powiedzieć dziewczynce o tym, że jej matka Olena zginęła kilka miesięcy temu, a losy ojca Dimy nadal są niepewne. W przeciwieństwie do męża Magda przestanie wierzyć w cud, w to, że ojciec Nadii przeżył w obozie jenieckim. Będzie niemal pewna, że Dima zginął, tak jak inni wojskowi, którzy dostali się do niewoli i nie mieli szans na wyzwolenie. Ostatnie tragiczne doniesienia od przyjaciela ojca Nadii, ukraińskiego żołnierza Vlada Kowalenko (Wiaczeslaw Boguszewski) i list, który Dima napisze do Nadii, każą Magdzie przypuszczać, że on był już gotowy na śmierć.

Mimo obaw Budzyńscy przekażą go dziewczynce i to właśnie ostatnie słowa taty w 1735 odcinku "M jak miłość" popchną Nadię do desperackiego kroku. 7-letnia Ukrainka będzie pewna, że skoro dostała list od ojca, jego obrączkę, a Vlad spotkał się z jej tatą, to niedługo ona także zobaczy rodziców. Nie widziała ich od wielu miesięcy, ale wciąż odlicza dni do spotkania.

"Córeczko, kochanie, myślę o tobie każdego dnia. Bardzo za tobą tęsknię i bardzo cię kocham. I pamiętaj, cokolwiek się stanie, zawsze będę przy tobie" - napisał ojciec Nadii w jedynym liście od czasu rozpoczęcia wojny. W 1735 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej zobaczą jak Nadia pakuje się, gromadzi zapasy przed wyjazdem na Ukrainę na poszukiwania rodziców. Magdę załamie widok dziewczynki, która tak bardzo czeka na chwilę, aż znów będzie z mamą i tatą. Nadia przyzna się także Budzyńskim, że zamierza odszukać ojca na własną rękę... Co w tej sytuacji zrobią Magda i Andrzej?

Niestety w 1735 odcinku "M jak miłość" do Budzyńskich dotrze kolejna wiadomość o ojcu Nadii, że zginął podczas ucieczki z obozu. Okaże się jednak, że Dima żyje, że choć został ciężko ranny, nadal przebywa w rosyjskim więzieniu dla jeńców wojennych. Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że ojcu Nadii uda się wyzwolić i wrócić po córkę.

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Najnowsze