M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Magda przekaże Nadii list ojca i ostatnią pamiątkę po zmarłej matce - ZDJĘCIA

2023-05-22 20:01

W 1733 odcinku "M jak miłość" w siedlisku Budzyńskich zjawi się Vlad (Wiaczeslaw Boguszewski), przyjaciel ojca Nadii (Mira Fareniuk). Kowalenko przekaże Magdzie (Anna Mucha) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że Dima (Michaił Pszeniczny) trafił do obozu o zaostrzonym rygorze i nie wiadomo, czy wyjdzie z niego cało. W 1733 odcinku "M jak miłość" ojciec Nadii będzie świadomy swojego niepewnego losu, dlatego napisze do córki list i dołączy do niego obrączkę, które Magda przekaże dziewczynce. Wówczas uradowana Ukrainka uwierzy, że jej rodzice niebawem wrócą, a Budzyńska nie będzie miała serca, aby wyprowadzić ją z błędu... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Vlad zostanie uwolniony z niewoli, ale Dima nie będzie miał tyle szczęścia. Ojciec Nadii trafi do obozu o filtracyjnego w Nowazowsku i nie będzie wiadome, czy uda się mu się wyjść z niego żywym. Mężczyzna będzie świadomy swojego losu, dlatego postanowi napisać do córki list i oddać jej swoją obrączkę, tym bardziej, iż dotrą do niego wieści o śmierci żony Oleny. Dima przekaże wszystko Vladowi, który w W 1733 odcinku "M jak miłość" odszuka Budzyńskich i przekaże im najnowsze wieści w sprawie ojca Nadii, a także pamiątki, które przygotował dla córki..

W 1733 odcinku "M jak miłość" Nadia dostrzeże list i obrączkę, leżące na stole w siedlisku i od razu się nimi zainteresuje. Szczególnie, pierścionkiem, gdyż zauważy w nim znaczące podobieństwo do tego, które nosili jej rodzice. Dziewczynka zapyta o niego Magdę, która od razu zaleje się łzami, ale w pierwszej chwili nie potwierdzi, że faktycznie należy do jej ojca tylko zaproponuje, aby go sobie zatrzymała, na co Ukrainka zareaguje z entuzjazmem. W 1733 odcinku "M jak miłość" Nadia zacznie przyglądać się obrączce, która coraz bardziej zacznie przypominać jej tą, którą nosił jej tata. Dziewczynka ponownie zacznie drążyć temat aż w końcu Budzyńska przyzna, że faktycznie należy ona do Dimy!

- Ciekawe, skąd ten pan miał taką samą obrączkę jak u mojego taty - zacznie zastanawiać się Nadia.

- To jest obrączka twojego taty - przyzna Magda.

- Naprawdę? - dopyta z niedowierzaniem.

Wtedy w 1733 odcinku "M jak miłość" Magda oczywiście potwierdzi, ale nie powie Nadii o prawdziwym powodzie, dla którego jej ojciec przekazał obrączkę. Dlatego dziewczynka tak ogromnie ucieszy się z prezentu, gdyż naprawdę uwierzy, że jej rodzice niebawem po nią wrócą, a Budzyńska nie będzie miała serca, aby wyprowadzić ją z błędu. Wszystko przez to, że to nie będzie nigdy możliwe, gdyż matka Ukrainki zginie, a los jej ojca wciąż pozostanie pod dużym znakiem zapytania...

- Mhm... Ten pan spotkał twojego tatę i tata prosił, żeby ci przekazać, że bardzo cię kocha - wyjaśni Budzyńska.

- Naprawdę, spotkał go?! Mówiłam, ci że niedługo do mnie przyjedzie - Nadia oszaleje ze szczęścia.

- Mam nadzieję - uśmiechnie się.

- Jak mama i tata do mnie przyjadą, to na pewno się zdziwią, że tak urosłam i tylu nowych rzeczy się dowiedziałam! Bo tak długo się nie widzieliśmy - ucieszy się dziewczynka, na co Magda już nic nie powie.

Jeszcze w 1733 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy przeczytają list, który Dima napisał do swojej córki i również przekażą go dziewczynce, gdyż będzie on miał swoje odzwierciedlenie w tym, co Magda już zdążyła jej powiedzieć. Ale przede wszystkim dlatego, że nie będzie w nim słowa o śmierci Oleny...

"Córeczko, kochanie. Myślę o tobie każdego dnia. Bardzo za tobą tęsknię i bardzo cię kocham. I pamiętaj cokolwiek się stanie, zawsze będę przy tobie" - napisze Dima.

M jak miłość odcinek 1733 ZWIASTUN. Ojciec Nadii znajdzie Budzyńskich? Julia oskarży Andrzeja o pobicie!
Najnowsze