M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Maja i Szymek wymuszą na Izie powrót do Marcina? Dzieci zawalczą o Chodakowskich do końca - ZDJĘCIA

2023-05-16 20:57

Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) w 1732 odcinku "M jak miłość" nie pogodzą się z rozpadem małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Dzieciaki do końca zawalczą o scalenie rodziny, bo nie dadzą rady sobie uzmysłowić, że Chodakowscy nie będą już razem. To właśnie na oczach Mai i Szymka w 1732 odcinku "M jak miłość" rozegra się prawdziwy dramat. Pociechy do końca spróbują zawalczyć o szczęście mamy i taty. Wymuszą na nich powrót do siebie? Plan wyda się obiecujący.

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Maja i Szymek nadal będą bardzo zdezorientowani sytuacją w rodzinie. Tym bardziej, że Iza nie bardzo będzie przestrzegać zasad ustalonych wraz z Marcinem. Ona miała zajmować się dziećmi w weekend, a on w tygodniu. Chodakowski nie wyda się zachwycony, kiedy zobaczy żonę w drzwiach. 

- Wiesz co, Iza... Umawialiśmy się, że będziesz się zajmować dziećmi w weekend - powie niezbyt zadowolony z pojawienia się żony Marcin. - Potrzebują takiej rutyny, żeby wiedziały co, gdzie, kiedy - doda detektyw, ale będzie już za późno, bo Maja i Szymek wparują do salonu i zobaczą matkę. Marcin ugnie się i pozwoli jej zająć się pociechami. 

Maja i Szymek namówią Izę na powrót do Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość"?

Spacer do szkoły dzieciaki wykorzystają po to, by wiercić mamie dziurę w brzuchu o powrót do ojca. - Chciałam cię tylko przytulić... Na później, bo później cię już nie będzie - powie smutno Maja, kiedy Iza zacznie się żegnać z dziećmi pod szkołą. - Będę, zawsze będę - powie wzruszona Iza. 

Kiedy Iza uda się na schadzkę z Radkiem (Philippe Tłokiński), dostanie zdjęcie dzieci w smsie od Marcina. Cwany synek zadzwoni do niej z komórki taty i poprosi ją, by przyjechała do cukierni babci Aleksandry (Małgorzata Pieńkowska). - Gdzie jesteś? - zapyta się chłopiec, a Iza rozejrzy się nerwowo po mieszkaniu Radka/ - Na spotkaniu - skłamie Chodakowska i wytłumaczy synowi, że nie może dojechać do niego i Mai do cukierni. - To przyjedź później - skwituje chłopczyk. 

Maja i Szymek nie osiągną celu w 1732 odcinku "M jak miłość" 

Iza faktycznie pojawi się w "Makarence" na prośbę syna, ale to nie oznacza, że dzieci przekonają ją do powrotu do Marcina. Wręcz przeciwnie, Chodakowska pójdzie na układ z kochankiem.

- Chcę dać dzieciom trochę czasu. One potrzebują czasu... - oznajmi Iza Radkowi w 1732 odcinku "M jak miłość". 

- Ile czasu? - zapyta się mężczyzna. 

- Do wakacji. Przepraszam, ale nie przeniosę się do ciebie. I do wakacji uważam, że nie powinniśmy się spotykać. Tak, to jest moja ostateczna decyzja. Przepraszam... - rzuci Iza, ale to nie oznacza jej powrotu do Marcina. Wręcz przeciwnie, Chodakowski zdejmie nawet obrączkę z palca. 

M jak miłość odcinek 1732 ZWIASTUN. Iza rozstanie się z Radkiem! Wstrząsające odkrycie Jakuba o siostrze Kasi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze