M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Iza rozstanie się z Radkiem! Kochanek wpadnie we wściekłość i nie pozwoli jej odejść - WIDEO

2023-05-16 20:55

W 1732 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) odejdzie od Radka (Philippe Tłokiński)! Rozchwiana emocjonalnie żona Marcina (Mikołaj Roznerski) zostawi kochanka, który od początku sprytnie nią manipuluje, bo wreszcie zrozumie jak krzywdzi własne dzieci. Wyrzuty sumienia, że Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) cierpią przez nią coraz bardziej, nie dadzą Izie spokoju. Ostateczna decyzja Izy o rozstaniu w 1732 odcinku "M jak miłość" wzbudzi gwałtowny sprzeciw. Nie pozwoli Chodakowskiej odejść, nie zgodzi się, żeby teraz dzieci były na pierwszym miejscu. Jak daleko posunie się Radek, żeby Iza z nim została? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1732 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Izy i Radka w 1732 odcinku "M jak miłość" dobiegnie końca? Niewierna Chodakowska opamięta się, wróci po rozum do głowy i zorientuje się, że padła ofiarą manipulanta, który wmówił jej ich wielką miłość? Niezupełnie, bo Iza wciąż będzie chciała być z Radkiem, ale ze względu na dzieci postanowi odsunąć się od kochanka, skupić na Szymku i Mai, którzy z każdym dniem będą coraz bardziej odczuwać odejście Izy od Marcina, rozpad ich rodziny.

Do Izy w 1732 odcinku "M jak miłość" wreszcie dotrze, że nie może oszukiwać dzieci. Gdy będzie w mieszkaniu Radka zadzwoni do niej Szymek i zaprosi na rodzinne spotkanie do cukierni babci Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), "Makarenki". Kolejny raz Iza wybierze kochanka, a nie syna. Ale po telefonie Szymka postanowi zagłuszyć poczucie winy decyzją o rozstaniu z Radkiem. Zabierze od niego swoje rzeczy i zapowie, że nie mogą być razem. - Chcę dać dzieciom trochę czasu. One potrzebują czasu...

Wyrachowany Radek w 1732 odcinku "M jak miłość" nie pogodzi się z odejściem Izy. Zacznie naciskać, żeby myślała przede wszystkim o ich miłości. - Ile czasu?

- Do wakacji. Przepraszam, ale nie przeniosę się do ciebie. I do wakacji uważam, że nie powinniśmy się spotykać. Tak, to jest moja ostateczna decyzja. Przepraszam...

- To bez sensu! Ja się na to nie zgadzam! - kochanek Izy w 1732 odcinku "M jak miłość" przybierze zbolały wyraz twarzy, by kolejny raz zagrać na jej uczuciach. Uda mu się, bo Chodakowska ze łzami w oczach wyzna jak bardzo nie chce go zostawiać.  - Ja wiem, że to jest dla ciebie trudne. Zrozum, dla mnie też... Ale jeśli mamy być ze sobą razem to te kilka miesięcy nie zrobi nam różnicy, a moim dzieciom już tak - doda drżącym głosem.

- Iza, błagam, porozmawiajmy o tym... - powie Radek, który w 1732 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli jej tak szybko odejść. Tym razem jednak nie uda mu się zmanipulować Izy, która po pocałunku na pożegnanie wyjdzie z mieszkania kochanka. Tego wieczoru wróci do Marcina i dzieci. Zjedzą wspólną kolację, a Szymek poprosi, by została z nimi na dłużej. Iza prośby syna jednak nie spełni. Zacznie wmawiać Szymkowi i Mai, że zrobiłaby dla nich wszystko, ale nie może być z nimi tak jak kiedyś.

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Najnowsze