M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Radek zostanie na lodzie! Zasłużył sobie na szokujący zwrot akcji? - ZDJĘCIA

2023-04-18 10:54

Radek (Philippe Tłokiński) w 1726 odcinku "M jak miłość" mocno się zdziwi pod wpływem nagłej zmiany w zachowaniu Izy (Adriana Kalska). Myśli chyba, że stworzy z Chodakowską nowy związek po upojnym seksie, ale nic bardziej mylnego! Iza zjawi się u kochanka z samego rana, a dziennikarz dozna prawdziwego szoku! W 1726 odcinku "M jak miłość" okaże się bowiem, że Chodakowska rzuci mu kilka oschłych słów, a po jej czułości z zeszłej nocy nic już nie zostanie! Radek zostanie na lodzie, ale szybko wymyśli pewien plan.

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1726 odcinku "M jak miłość" Radek przeżyje prawdziwy szok! Zostanie na lodzie po seksie z Izą. Kochanka wpadnie do niego z samego rana, ale już od progu będzie wiadomo, że stała się oschła i nieprzyjemna. Co ciekawe, od ich seksu minie naprawdę niewiele czasu, a Chodakowska najwyraźniej zrozumie swój błąd. Szkoda tylko, że kiedy leżała nago w ramionach dziennikarza, wyznawała mu uczucia..

Radek przywita kochankę z uśmiechem w 1726 odcinku "M jak miłość", zaproponuje śniadanie, ale szybko usłyszy odmowę. - Nic nie szykuj, ja przyszłam tylko na chwilę, chciałam ci powiedzieć, że przez jakiś czas nie będę się z tobą kontaktować - wypali nagle Iza, a mężczyźnie zrzednie mina. Wytknie kobiecie, że przecież spędziła sama Święta i Nowy Rok, a jemu w ogóle nie poświęca czasu! Wydawało mu się, że po seksie nastąpi wybuch uczuć, a zrobi się dokładnie odwrotnie. 

Radek zostanie odrzucony w 1726 odcinku "M jak miłość"! Iza zerwie kontakt i ucieknie 

- Co to jest? Jakaś pokuta? Chcesz siebie w ten sposób ukarać? - zapyta zdziwiony Radek, który nie pozna Izy. - Marcin dziś przyjeżdża z dziećmi, chciałabym spędzić trochę czasu z nimi - oznajmi Chodakowska. - I co? Po tym wszystkim co się między nami wydarzyło, tak po prostu wrócisz do domu? - mocno zaniepokoi się mężczyzna. Spróbuje złapać kochankę za rękę, ale zostanie odepchnięty. - Gdyby chodziło tylko o ciebie... ale tak nie jest! - oburzy się Iza.

Chodakowska zostawi Radka w jego mieszkaniu z zaszokowaną miną. Nie da się dotknąć, nie mówiąc już o przytuleniu czy innych czułościach. Nagle jej stosunek ulegnie gwałtownej zmianie, a dziennikarz zrozumie, że traci kochankę! - Odezwę się za jakiś czas, cześć - oschle rzuci żona Marcina (Mikołaj Roznerski) i wyjdzie. 

Radek nie odpuści Izie w 1726 odcinku "M jak miłość". Kiedy minie pierwszy szok, natychmiast rzuci się za kobietą, dogoni ją przed klatką i zacznie wyznawać swoje uczucia. Zagra w chorą gierkę, która znów będzie miała na celu zmiękczyć serce Izy. Mimo że kobieta postanowi zerwać kontakt, jej słowa kompletnie nie będą miały pokrycia z rzeczywistością. Jeszcze tego samego dnia w 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin nakryje żonę z kochankiem. Ona sama poprosi go o spotkanie, by wypłakać się i wyżalić. Tego już będzie za wiele. 

M jak miłość odcinek 1726 ZWIASTUN. Iza po zdradzie wystawi Radka. Marcin odejdzie od żony! Dramat w rodzinie Jaśka
Najnowsze