M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Seks Izy i Radka zakończy szokujące wyznanie. Chce być z kochankiem, a nie z Marcinem! - ZDJĘCIA

2023-04-17 21:38

Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) tuż po gorącym seksie wyznają swoje uczucia! Chodakowska będzie miała z tyłu głowy, że właśnie zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski), ale w objęciach dziennikarza tak jej się spodoba, że trudno będzie wypierać się swoich emocji. Na to właśnie liczył kochanek. Od początku chciał uwieźć piękną Izę, a kiedy mu się to uda, dostanie więcej niż zakładał. W 1725 odcinku "M jak miłość" wyznania Izy potwierdzą jedynie, że szanse na pogodzenie się z Marcinem spadają niemal do zera!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" dojdzie do seksu Izy i Radka. Chodakoswska zdradzi Marcina z dziennikarze i mało tego, wcale nie będzie ukrywać swoich prawdziwych uczuć. Jeszcze tego samego dnia, sama zaproponuje detektywowi separację, a niedługo później wyląduje w nowym mieszkaniu Radka w Warszawie. Tak dojdzie do szokujących, namiętnych scen! Iza przed seksem zacznie histeryzować, że sypie jej się cały świat, a kochanek szybko ją pocieszy i weźmie w objęcia.

- Iza, ty płaczesz? - zapyta dziennikarz w 1725 odcinku "M jak miłość", kiedy poda ukochanej jedzenie, a ona wybuchnie łzami. - Jestem w separacji z Marcinem - wyrzuci z siebie kobieta. - Nie wiem co robić, jednak... Nie wiem, czy to była dobra decyzja. Nie wiem co robić, ja już niczego nie wiem! W jednej chwili straciłam dom, rodzinę, wszystko. Jestem beznadziejna - powie cała we łzach Iza, a Radek zacznie ją pocieszać. Od pocałunków w kuchni, przejdą do łóżka do sypialni.... Tym razem Chodakowska da upust emocjom i przestanie pamiętać o wierności. 

Szczere wyznania Izy po seksie z Radkiem w 1725 odcinku "M jak miłość" 

Kiedy Radek dostanie wreszcie to, czego chciał od początku, rozanielony zwróci się do Izy. - To jest jak sen - przyzna mężczyzna. - Nie wierzę... Wszystko w porządku? - zapyta się, kiedy zauważy posępną minę ukochanej. - Nie, Radek. Nic nie jest w porządku. Jestem szczęśliwa teraz, a jednocześnie jest mi bardzo źle... Czuję się nie w porządku wobec dzieci i Marcina. Nie wiem, czy tak można. Czy można być wtedy szczęśliwym? - wyzna wprost Iza, tym samym potwierdzając jedynie, że faktycznie poczuła coś większego do dziennikarza. Sama przyzna przecież, że czuję się z nim szczęśliwa, a problemem są nierozwiązane sprawy z Marcinem. 

Zdradzamy, że Iza nie zakończy relacji z Radkiem, ale Chodakowski okaże się szybszy. Już niebawem dowie się o schadzkach żony z kochankiem i zażąda rozwodu! Seks to jedno, ale jak dowie się, że Iza faktycznie zakochała się w dziennikarzu, od tego nie będzie już odwrotu... 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze