M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Marcin przyłapie Zduńskich na spiskowaniu za jego plecami! Franka stanie po stronie Izy - ZDJĘCIA

2023-04-17 22:00

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1726 odcinku "M jak miłość" dowie się, jak Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) spiskują za jego plecami! Usłyszy podejrzaną rozmowę Zduńskich, która bezpośrednio dotyczyć będzie sprawy zdrady Izy (Adriana Kalska)! Chodakowski oniemieje, bo Paweł wprost powie do żony, że przyłapał Izę z Radkiem (Philippe Tłokiński)! W 1726 odcinku "M jak miłość" góralka weźmie stronę zdrajczyni Izy i zakaże mówić mężowi o szokującym odkryciu. Marcin jednak wszystkiego się dowie, ale słowem nie piśnie, że podsłuchiwał całą opowieść.

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin pojawi się w bistro, by przedstawić Pawłowi nowe fakty w sprawie poszukiwań gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski). Chodakowski trafi jednak na moment, w którym Franka i Paweł będą kłócić się o zdradę Izy! Z rana Zduński wpadnie na Chodakowską i Radka, ale nie podejdzie się przywitać. Zobaczy, że para stoi na tyle daleko, że nie widzi jego pojawienia się, a scena okaże się naprawdę gorąca!

- (...) Chciałem tylko ci powiedzieć, że wszystko się jakoś ułoży, jestem tego pewien. I jeszcze jedno, masz moje pełne wsparcie i bezgraniczne zaufanie w każdej sytuacji. Pamiętaj o tym, proszę - oznajmi Radek w 1726 odcinku "M jak miłość". Po tych słowach Iza czule dotknie jego twarzy i będzie widać, że jest między nimi chemia. Paweł oniemieje i postanowi nie wtrącać się w dziwną sytuację, a kiedy wpadnie do bistro, o wszystkim powie France. Nie przewidzi, że akurat w tym momencie do lokalu wejdzie Marcin i usłyszy wszystko! 

Spisek Franki i Pawła za plecami Marcina w 1726 odcinku "M jak miłość" 

- (...) Ja uważam, że to jest kiepski pomysł. Co powiesz Marcinowi? - oburzy się Franka na pomysł, że mąż ma zamiar powiedzieć Chodakowskiemu o spotkaniu Izy. Tym bardziej, że detektyw bardzo mu przecież pomaga i razem z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) tropią Sowińskiego. To również dzięki Marcinowi i zebranym materiałom, Zduński wygrał sprawę w sądzie. Nic więc dziwnego, że mężczyzna chce być lojalny wobec kolegi. Góralka będzie jednak zdania, że to nie ich sprawa, a Izę i Radka pewnie nic takiego nie łączy. Bardzo się pomyli...

- To naprawdę wyglądało na sporą zażyłość - wyjaśni Paweł. - Paweł, widziałeś jak Iza rozmawia na ulicy z jakimś gościem i na tej podstawie powiesz Marcinowi, że jego żona ma romans? Rzucanie takich oskarżeń to jest naprawdę duża odpowiedzialność - oburzy się Franka i nie zauważy, że Chodakowski stoi za drzwiami i wszystko słyszy! Detektyw natychmiast się wycofa, by Paweł i jego ukochana nie zauważyli go w drzwiach i tak się zdenerwuje zasłyszanymi informacjami, że aż poprosi Jaśka (Stanisław Dusza) o szklankę wody. Uda przed Zduńskim, że nie słyszał szokującej wymiany zdań. 

M jak miłość. Iza zostawi Marcina i dzieci dla Radka! Straci rodzinę na własne życzenie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze