M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Szymek i Maja wyprą się Izy! Nie będą chcieli zostać z wyrodną matką - ZDJĘCIA

2023-04-13 12:01

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) w końcu przypomni sobie o rodzinie i wróci do Warszawy, aby spędzić czas z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński). Chodakowska odbierze dzieci od Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i zabierze do parku, gdzie przygotuje dla nich szereg atrakcji. Tyle, że w 1725 odcinku "M jak miłość" Maja i Szymek wcale nie będą chcieli zostać z Izą tylko będą woleli wrócić do Marcina (Mikołaj Roznerski). Wówczas twarz Chodakowskiej posmutnieje, ale to jeszcze nie będzie koniec, gdyż dzieci zadadzą jej ostateczny cios! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza wróci do Warszawy, gdyż w końcu umówi się na spotkanie z Marcinem w sprawie przyszłości ich małżeństwa. Tyle, że Chodakowska wciąż nie będzie na nie gotowa i w ostatniej chwili stchórzy, nie informując przy tym męża, który specjalnie z tej okazji odda dzieci pod opiekę Aleksandry. Iza nie zjawi się w domu, ani nie odezwie się do Marcina tylko zatrzyma się u Anety (Ilona Janyst) pod nieobecność Olka (Maurycy Popiel). Po szczerej rozmowie ze szwagierką Chodakowska wreszcie zdecyduje się stanąć z mężem twarzą w twarz i powie mu, że chce separacji i pragnie podzielić się opieką nad Mają i Szymkiem, a korzystając z okazji, że jest na miejscu w 1725 odcinku "M jak miłość" postanowi od razu spędzić dzień z dziećmi.

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza odbierze Maję i Szymka od Aleksandry, ale dzieci niespecjalnie ucieszą się z jej wizyty. Zapewne dlatego, że Chodakowska już od dłuższego czasu zbytnio się nimi nie interesowała i to Marcin zastępował im obojga rodziców. Jednak Iza zdecyduje się naprawić swój błąd i zorganizuje dla pociech dzień pełen atrakcji. Chodakowska najpierw zabierze dzieci do parku, gdzie wspólnie będą bawić się w chowanego i berka, a następnie postanowi zabrać je dalej, ale w 1725 odcinku "M jak miłość" Majka już nie będzie miała ochoty, aby spędzać czas z matką!

- No dobra kochani miejsce dla mamy. Jakie mamy plany na resztę dnia? Kino, sala zbaw, trampoliny? - zaproponuje Iza.

- Ja już chce do domu. Do taty - stwierdzi Maja.

- Kochanie, tylko tata jest jeszcze w pracy i mamy wrócić do domu po 18 - wyjaśni jej wyraźnie dotknięta Iza.

- A może zaczekamy na niego w domu? Zrobimy mu niespodziankę - uzna dziewczynka.

Wtedy w 1725 odcinku "M jak miłość" na twarzy Izy pojawi się zmieszanie, co od razu dostrzeże Szymek. Chodakowski zwróci matce uwagę, a ona szybko postara się wybrnąć z niewygodnej sytuacji. Tyle, że zrobi to tak nieudolnie, że sama się wkopie, co ponownie bez żadnych skrupułów wykorzysta syn Marcina! Wtedy Iza nie będzie miała już ani wytłumaczenia, ani argumentów, gdyż Szymek ją zagnie...

- Nie chcesz? - wtrąci się Szymek.

- Nie no pewnie tylko myślałam, że może macie ochotę na coś ekstra, ale jasne możemy tak zrobić. Przecież wiecie, że dla mnie jesteście najważniejsi - spróbuje wybrnąć Chodakowska.

- A tata? Bo wiesz bez taty się nie liczy - wytknie jej w 1725 odcinku "M jak miłość", na co Iza tylko przyzna smutno - Wiem synku...

M jak miłość. Iza i Marcin w separacji podzielą się dziećmi! Chodakowski zabierze Szymka i Maję z dala matki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze