M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Seks Sylwii i Wernera wymknie się spod kontroli. Adam zachwyci się nie tylko jej piersiami! - ZDJĘCIA

2023-03-26 21:30

W 1723 odcinku "M jak miłość" Sylwia (Hanna Turnau) i Werner (Jacek Kopczyński) pójdą na całość! Seks w biurze zacznie się od wpadki w łazience, gdzie Adam przyłapie półnagą przyjaciółkę Julii (Marta Chodorowska). Prawnik nie ukryje, że oniemieje na widok pięknych piersi seksownej koleżanki prawniczki. Podniecenie sięgnie zenitu w windzie, gdzie para zacznie się namiętnie całować. W 1723 odcinku "M jak miłość" seks w kancelarii wymknie się spod kontroli, kiedy oboje zaczną udawać, że nic się nie stało. Czy na pewno?

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Adam i Sylwia w 1723 odcinku "M jak miłość" puszczą wodzę fantazji. Oboje są wolni i od dawna coś ich do siebie ciągnie. Może to świąteczna atmosfera w pracy wywoła w nich nagły napływ gorących uczuć? Werner postanowi uszczęśliwić koleżanki i kolegów z biura i w czapce Świętego Mikołaja rozda wszystkim prezenty. W 1723 odcinku "M jak miłość" zaliczy jednak pewną wpadkę. Pomyli łazienki, omyłkowo wejdzie do damskiej, gdzie przyłapie przyjaciółkę Sylwii w staniku. Od razu jego wzrok przyciągnie ponętny biust kobiety. - Matko i ojcze, ale ty masz piękny biust... - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa zachwyconego prawnika. Sylwia natomiast ostro zareaguje. - Wynoś się, zboku, ale już! Idiota - rzuci kobieta, ale komplement sobie zapamięta. - Ale to fakt - cycki mam w porządku - bez ogródek stwierdzi pewna siebie Sylwia. 

Seks Sylwii i Adama wymknie się spod kontroli w 1723 odcinku "M jak miłość"

Wpadka w łazience przerodzi się w gorący numerek w biurze! Prawnicy spotkają się w windzie, gdzie Sylwia odważy się na szokujący ruch. - Czy to nie dziwne, że nasze ścieżki ciągle się krzyżują? Może to... przeznaczenie? - zagai Werner. - Masz jeszcze tę kretyńską czapkę Mikołaja? - zapyta kobieta, a prawnik potwierdzi. - Możesz ją założyć? - zapyta się przyjaciółka Malickiej, a mężczyzna od razu spełni jej prośbę. Ona rzuci się na niego w pocałunku i przeniosą namiętność do biura, gdzie dojdzie do zbliżenia! Co ciekawe, seks wymknie się spod kontroli, bo po wszystkim trudno będzie mówić o romantyzmie. Sylwia postanowi jak najszybciej oddalić się od kochanka, udając, że właściwie nic się nie stało... Adam tak łatwo nie odpuści. 

- Byłaś cudowna - wyśle kochance smsa, a ona potwierdzi, że myśli o nim dokładnie to samo! Po chwili zdecyduje się jednak postawić sprawę jasno i napisze prawnikowi, że jednorazowy numerek to koniec ich przygody i nie mogą więcej dopuszczać do podobnych sytuacji. Wydaje się jednak, że między tą dwójką dopiero zacznie się tworzyć pewna relacja, a nie, tak jak wspomni Sylwia, kończyć. Werner nie zdoła przestać myśleć o wspaniałym zbliżeniu w biurze, a przecież każdy wie, że potrafi się zakochać praktycznie w jednej sekundzie. 

M jak miłość. Aneta rozbierze się dla Olka w garażu. Znajdzie sposób, by odciągnąć go od motoru
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze