M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Paweł usłyszy o seksie Basi i poblednie. Nie wie, co wyprawia się w mieszkaniu 18-letniej córki - ZDJĘCIA

2023-03-30 12:24

W 1722 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał dość stresów, bo ruszy jego proces o pobicie Sowińskiego (Konrad Jałowiec). Nie to jednak spowoduje, że Zduńskiego wmuruje. Paweł poblednie, bo usłyszy o seksie Basi (Gabriela Raczyńska) i Jaśka (Stanisław Dusza), a Franka (Dominika Kachlik) wspomni o ciąży! W 1722 odcinku "M jak miłość" to właśnie góralka stanie się świadkiem niepokojącej sceny w mieszkaniu Basi, a potem ostrzeże męża. Zduńskiemu nie przeszło przez myśl, że 18-letnia córka mogłaby uprawiać seks...

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Paweł pierwszy raz będzie musiał zastanowić się, co Basia i Jasiek wyprawiają sami w mieszkaniu. Dotąd Zduński nawet nie pomyślał, że 18-latka mogłaby już uprawiać seks ze swoim chłopakiem. W osłupienie wprawi go Franka, która przed procesem męża w 1722 odcinku "M jak miłość" pójdzie do mieszkania Basi i zauważy na krześle męską koszulę. Chwilę później z łazienki wyłoni się półnagi Jasiek. - Basia, szampon się skończył - powie jak gdyby nigdy nic chłopak, ale mina mu zrzednie na widok Zduńskiej. Sytuacja stanie się dość żenująca, a Basia nie będzie wiedziała, co powiedzieć.

- Pewnie pomyślała, że uprawialiśmy seks - zauważy niezbyt dumny z siebie Jasiek w 1722 odcinku "M jak miłość". - W sumie miałyście pogadać - przypomni chłopak. - Ale nie teraz! Nie w sytuacji, kiedy Pawłowi grozi więzienie i to jeszcze przeze mnie - ostro rzuci Basia. 

Franka zapyta się Pawła o seks Basi w 1723 odcinku "M jak miłość" 

Zaniepokojona Fanka wróci nie bardzo będzie widziała, jak ugryźć temat. Na szczęście nie naskarży Zduńskiemu o zajściu w mieszkaniu jego córki, ale nie odpuści tematu. Sytuacja stanie się o tyle trudna, że za chwilę Paweł będzie miał wychodzić do sądu na rozprawę. Kobieta uzna jednak, że musi poruszyć pewną kwestię. 

- Rozmawiałeś kiedyś z Basią o seksie? - zapyta wprost góralka. - O seksie? - zapyta się Paweł, jakby nie dosłyszał. - No... o zachodzeniu w ciążę? - pociągnie temat Zduńska. - Ale o jakiej ciąży ty mówisz? - zirytuje się mężczyzna. - Paweł, błagam cię... Basia już jest w takim wieku, że naprawdę różne rzeczy mogą przyjść jej do głowy - zauważy Franka. - A Jaśkowi to już na pewno - doda. - Nie pamiętasz jak miałeś 18 lat? - przypomni kobieta, ale rozmowa zostanie przerwana przez nagłe pojawienie się Basi. 

Córka Pawła w 1723 odcinku "M jak miłość" będzie chciała uczestniczyć w rozprawie ojca, ale ten się na to nie zgodzi. Franka stanie po stronie Pawła i uzna, że muszą to uszanować. Jeszcze na pewno powróci do tematu seksu i tego, co widziała w mieszkaniu 18-latki. 

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze