M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Kasia oszaleje ze strachu o Jakuba! Będzie musiał złożyć ważną obietnicę - ZDJĘCIA

2023-03-27 12:49

W 1720 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) w końcu wróci do pracy po pokonaniu śmiercionośnej białaczki. Karski pokona chorobę i odzyska siły, ale wciąż będzie musiał regularnie przyjmować leki, co wzbudzi poważne wątpliwości Kasi (Paulina Lasota). W 1720 odcinku "M jak miłość" Stawska zacznie umierać z niepokoju o ukochanego i wymusi na nim poważną obietnicę! Tylko na jej warunkach Kasia zgodzi się na powrót Jakuba do agencji detektywistycznej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" szczęśliwy Jakub odzyska siły i wreszcie wróci do pracy w agencji detektywistycznej. Co prawda, Karski pokona śmiertelną chorobę, ale wciąż będzie musiał regularnie przyjmować leki, przez co Kasia wcale nie ucieszy się z powrotu ukochanego. A to dlatego, że zacznie mieć poważne wątpliwości, czy w pracy na pewno będzie na siebie uważał i pamiętał o lekach, co wcześniej mogła sama na spokojnie kontrolować. Jednak w 1720 odcinku "M jak miłość" Karski zapewni narzeczoną, że jest przygotowany na wszystko, gdyż ma już po prostu dość siedzenia w domu!

- Kuba, spakowałeś leki? Pamiętaj, musisz brać je regularnie. Może nastaw sobie przypomnienie w telefonie, co? - zacznie zaniepokojona Kasia. - Spokojnie, jestem doskonale przygotowany absolutnie na wszystko. Nie sadziłem, że można tak się cieszyć, idąc do roboty - stwierdzi Jakub.

Oczywiście, zapewnienia Jakuba w 1720 odcinku "M jak miłość" wcale nie uspokoją Kasi, która wolałaby, aby jej ukochany został jeszcze w domu. Tym bardziej, że praca Karskiego wcale nie należy do najbezpieczniejszych, przez co zdrowie narzeczonego znów zostanie wystawione na poważną próbę...

- No nie wiem. Szczerze mówiąc chętnie bym cię przytrzymała jeszcze w domu - przyzna Stawska.

- Kochanie, to jest tylko kilka godzin. Posiedzę w domu, potem pojadę na jakąś spokojną obserwację. To wszystko - zapewni ją.

- Tak? I żadnych niebezpiecznych akcji, bijatyk, pościgów? - zacznie mu wyliczać.

Wtedy, w 1720 odcinku "M jak miłość" Jakub zda sobie sprawę, że Kasia tak łatwo nie odpuści i da jej słowo, że będzie trzymał się z daleka od wszelkich niebezpieczeństw, nawet tych najbardziej absurdalnych. Wówczas Stawska zrozumie, że przesadza, ale strach o ukochanego nie pozwoli jej postąpić inaczej, co oczywiście Karski w pełni zrozumie i będzie jej za to dozgonnie wdzięczny!

- Słowo, zero ryzyka i i wysiłku. Od awantur będę się trzymał z daleka i klientów z objawami przeziębienia i grypy - obieca jej.

- No wiem, przesadzam. Ale ja po prostu bardzo się martwię - wyjaśni Kasia.

- Wiem i bardzo ci dziękuję, że się tak o mnie troszczysz. Jesteś wspaniała - wyzna Jakub w 1720 odcinku "M jak miłość", po czym czule pocałuje swoją ukochaną.

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze