M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Marysia po pobiciu wzbudzi sensację! Wezmą Rogowskiego za damskiego boksera - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-21 20:07

W 1719 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ze śladami pobicia na twarzy po ataku damskiego boksera w siedlisku stanie się obiektem plotek w Grabinie. Na widok Rogowskiej z podbitym okiem mąż Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), Robert Żak (Krzysztof Tyniec) ubzdura sobie, że to Artur (Robert Moskwa) tak urządził żonę, że znęca się nad Marysią w domu Mostowiaków. Niestety sam Artur w 1719 odcinku "M jak miłość" doleje oliwy do ognia, gdy w żartach przyzna się Robertowi, że żona narozrabiała i takie są tego efekty. Żak odbierze słowa Rogowskiego jako przyznanie się do winy. Jakie będą tego skutki? Zobacz ZDJĘCIA z 1719 odcinka "M jak miłość" i WIDEO z tej sceny.

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Pobita Marysia w 1719 odcinku "M jak miłość" wywoła sporą sensację w Grabinie, a najwięksi plotkarze we wsi - Kisielowa i jej mąż Robert - oskarżą Artura o znęcanie się nad żoną! Jak do tego dojdzie? Jak zawsze zdecyduje przypadek. Rogowscy wybiorą się na kawę do miejscowej cukierni i tam poruszą temat pobicia Marysi przez klienta siedliska Magdy (Anna Mucha). Artur dojdzie do wniosku, że przez niego żona stała się taka waleczna, bo pokazał jej parę chwytów karate. - Co mnie podkusiło, żeby zabrać cię na ten trening? Od tego się wszystko zaczęło...

Ale Marysia 1719 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała ukochanemu nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie! Uzna, że zbyt późno wzięła się za trenowanie sztuk walki, bo dzięki temu miała odwagę i siłę przeciwstawić się napastnikowi. - Daj spokój! Szkoda, że nie zaczęliśmy trenować wcześniej. Wtedy ten damski bokser z siedliska nie miałby przy mnie żadnych szans! Rogowski tylko się uśmiechnie, lecz z troski o Marysię w 1719 odcinku "M jak miłość" zaproponuje, żeby na razie nie trenowała. - Oczywiście, nie miałby żadnych szans! Możemy jednak przestać na jakiś czas? Jednak żona absolutnie się na to nie zgodzi.

Pechowo dla Rogowskich w 1719 odcinku "M jak miłość" w tym momencie zjawi się Robert Żak, który przerazi się na widok podbitego oka Marysi. - O matko. A cóż to się stało? - zapyta zaniepokojony mąż Kisielowej. - Nie, nic - utnie szybko temat Marysia, lecz Artur doleje oliwy do ognia. Przyznając się, że to jego sprawka. - Żona trochę narozrabiała! I wie pan takie są tego efekty!

Robert w 1719 odcinku "M jak miłość" zrozumie to opatrzenie, jakby Rogowski potwierdzał, że uderzył Marysię. Plotka po pobiciu Marysi przez Artura w 1719 odcinku "M jak miłość" rozniesie się po całej Grabinie. Oczywiście wywoła zdecydowaną reakcję Kisielowej, która naśle na Rogowskiego miejscowego policjanta Staszka (Sławomir Holland). Wcześniej wypomni Barbarze (Teresa Lipowska), że w jej domu, pod jej dachem dzieją się straszne rzeczy.

M jak miłość. Marysia po pobiciu wzbudzi sensację w Grabinie! Rogowski przyzna się, że to jego sprawka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze