M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Magda i Marysia zostaną pobite! Koszmarna bijatyka w siedlisku wymknie się spod kontroli - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-20 20:08

Chwile grozy rozegrają się w siedlisku w 1718 odcinku "M jak miłość". Do pensjonatu Magdy (Anna Mucha) w Grabinie przyjedzie para gości, Różyców (Kornelia Angowska i Mariusz Krzemiński) i dość szybko stanie się jasne, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej. Agresywny mąż pobije ją podczas "romantycznego" spaceru nad rzeką, a kiedy w 1718 odcinku "M jak miłość" Magda i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) staną w jej obronie, potwór zaatakuje także Budzyńską i Rogowską. Rzuci się w pięściami najpierw na żonę, a później na właścicielkę siedliska i jej przyjaciółkę! Obie nie wyjdą cało z ataku agresywnego zwyrodnialca. Zobacz ZDJĘCIA, ZWIASTUN i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Początkowo w 1718 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie zapowiadało koszmaru, który rozegra się w siedlisku Magdy. Tuż przed zamknięciem pensjonatu na zimę przyjedzie te małżeństwo Różyców. Uwagę Magdy od razu zwróci dziwne zachowanie Różycowej w obecności męża, który nie będzie sprawiał wrażenia troskliwego, kochającego partnera. Obawy Budzyńskiej potwierdzą się gdy w 1718 odcinku "M jak miłość" kobieta wróci ze spaceru ze śladami pobicia na twarzy. Ranna Różycowa będzie twierdziła, że przewróciła się w lesie, ale Magda jej nie uwierzy.

Wezwana na miejsce Marysia w 1718 odcinku "M jak miłość" też nie da się oszukać. Zajmie się pobitą kobietę i zacznie nakłaniać ją, żeby zgłosiła się na policję.

- Widziałam już takie obrażenia i nie wyglądają one na wynik upadku. Na komisariacie w pobliżu pracuje mój serdeczny kolega, we wszystkim pani pomoże... - zapewni przerażoną ofiarę damskiego boksera. Ale troska Rogowskiej przyniesie fatalne skutki. - Wezwała pani policję? Mąż mnie zabije! - Różycowa nie będzie chciała nawet słyszeć o donosie na potwora.

Chwilę później wściekły Różyc w 1718 odcinku "M jak miłość" wpadnie do pokoju, gotów siłą zmusić „ukochaną” do wyjazdu z siedliska. W jej obronie staną Marysia i Magda, które także będą celem ataku zwyrodnialca. Agresywny typ najpierw uderzy żonę, zacznie ją szarpać w obecności właścicielki siedliska i Rogowskiej. - Widzisz, co narobiłaś?! Idiotko!!! A zaraz potem pobije Marysię, a Magdę odepchnie tak mocno, że ta uderzy głową o podłogę, przecinając sobie łuk brwiowy.

Na ratunek Magdzie i Marysi w 1718 odcinku "M jak miłość" przybędzie Andrzej Budzyński, z którym damski bokser nie będzie miał żadnych szans. Mąż Magdy powali napastnika na łóżko, żeby nie uciekł przed policją. Do siedliska wkroczą funkcjonariusze z miejscowego posterunku, z komendantem Staszkiem (Sławomir Holland) na czele. Od razu poradzi pobitym kobietom, żeby zgłosiły się na obdukcję.

Tego wieczoru w 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej zadba o bezpieczeństwo Magdy, uśmierzenie bólu rannej żony w wyjątkowy sposób.

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze