M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Pobita Marysia postraszy Ewę. Zrobi Kalinowskiej to samo, jeśli się nie odczepi - ZDJĘCIA

2023-03-21 21:04

W 1719 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie chciała pobić Ewę Kalinowska (Anna Kerth)! W wiejskiej przychodni Rogowskich wybuchnie niezła afera, gdy Marta (Dominika Ostałowska) przekaże siostrze, że Ewa w zmowie z Argasińskim (Karol Strasburger) wynajęła dziewczynę, która miała uwieść Łukasza (Jakub Józefowicz). Podstawiła mu pacjentkę Klaudię (Angelika Smyrgała), ale plan nie wypalił. Zwykle opanowana Marysia w 1719 odcinku "M jak miłość" wpadnie w taką złość, że odegra się na Ewie. Pokaże Kalinowskiej swoje podbite oko i zapowie, że jeśli nie odczepi się od Artura (Robert Moskwa) i Łukasza, to zrobi jej to samo. Reakcja Ewy będzie błyskawiczna. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1719 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" spisek Ewy Kalinowskiej i Jerzego Argasińskiego przeciwko Łukaszowi ujrzy światło dzienne! Wspólniczkę Rogowskich z przychodni wyda Klaudia, dziewczyna wynajęta do uwiedzenia Wojciechowskiego. Dlaczego? Bo Ewa nie będzie chciała jej zapłacić za zlecenie. Kalinowska uzna, że skoro Łukasz nie zdradził Patrycji (Alżbeta Lenska), Klaudii nie należy się żadna zapłata. Ta jednak postanowi się zemścić i doniesie o całej intrydze Patrycji. Zjawi się w leśniczówce i opowie jej ze szczegółami o podstępie Ewy i Argasińskiego.

Wstrząśnięta Patrycja w 1719 odcinku "M jak miłość" zawiadomi tylko Martę, że Argasiński chciał zniszczyć jej związek z Łukaszem, żeby ją odzyskać. Ze względu na to, że Łukasz wrócił do pracy w klinice Jerzego, obie uznają, że o niczym mu nie powiedzą. Ale Marta tak tego nie zostawi i w 1719 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Marysię jaką podłą intrygantką jest ich wspólniczka z przychodni. - Pamiętasz może kto ją zapisał do Łukasza? Czy to przypadkiem nie wasza przyjaciółka doktor Ewa?

- Ewa nie jest ani moją przyjaciółką, ani tym bardziej Artura! Powiedz mi o o chodzi? 

W finale w 1719 odcinku "M jak miłość" Marysia weźmie sprawy w swoje ręce i rozmówi się z Ewą. Wkroczy do jej gabinetu bez zaproszenia i od razu przejdzie do rzeczy.- To był twój pomysł, z tą, nie wiem jak to nazwać, "testerką"? - zarzuci Kalinowskiej, a ta zwróci uwagę na niestosowne zachowanie Marysi. - Tak bez pukania? Z kim?

- Dobrze, odświeżę ci pamięć. Klaudia, śliczna dziewczyna. Zapisała się do Łukasza na fizjoterapię. Zresztą z twojego polecenia. I nie wiadomo z jakiego powodu wykupiła cały pakiet, na kilka tygodni...

- To źle, że promuję pana Łukasza? Młody talent...

- No tak. Widziałam jak rozmawiałyście na parkingu...

- Co w tym złego, że rozmawiam z pacjentką Łukasza? - Ewa wszystkiego się wyprze, ale Marysia w 1719 odcinku "M jak miłość" nie da za wygraną. Zdejmie przy Kalinowskiej okulary, odsłaniając podbite oko, "pamiątkę" po tym co spotkało ją w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i przestanie być miła. - Wiesz co, jesteś rozgoryczoną, samotną i niespełnioną kobietą... I coś ci powiem, jeśli nie odczepisz się ode mnie i mojej rodziny i nie mam tutaj na myśli tylko Łukasza, to będziesz miała to samo...

- Grozisz mi? Wiesz co to są groźby karalne?

- Groźby karalne? Już się boję, o mamo! - zakpi z Ewy pewna siebie Marysia. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo w 1719 odcinku "M jak miłość" Kalinowska poskarży się Rogowskiemu na jego żonę. - Artur, twoja żona zwariowała! Chciała mnie pobić!- Ja? Ja tylko ostrzegałam... - uda niewiniątko Marysia, a zaskoczony całą sytuacją Artur uzna, że najwyższa pora, żeby Marysia odpuściła sobie treningi karate, bo przez nie stała się zupełnie inną osobą.

M jak miłość. Marysia pokona Ewę. Nie będzie miała szans u Artura. Zedrze z twarzy Kalinowskiej szyderczy uśmieszek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze