M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Łukasz nie dowie się o spisku Argasińskiego! Marta i Patrycja zmówią się przeciwko niemu - ZDJĘCIA

2023-03-20 21:37

W 1719 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) dowie się o intrydze Argasińskiego (Karol Strasburger) i Kalinowskiej (Anna Kerth). O spisku lekarzy osobiście doniesie ukochanej Łukasza (Jakub Józefowicz) podstawiona pacjentka Klaudia (Angelika Smyrgała), gdy Ewa nie wypłaci jej wynagrodzenia za próbę uwiedzenia Wojciechowskiego. W 1719 odcinku "M jak miłość" Argasińska nie będzie mogła uwierzyć, że jej mąż posunął się do takiej podłości i o wszystkim natychmiast poinformuje Martę (Dominika Ostałowska). Matka i kochanka Łukasza zgodnie dojdą do wniosku, że Wojciechowski nie powinien się o niczym dowiedzieć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" spisek Argasińskiego i Kalinowskiej wyjdzie na jaw, gdy o wszystkim opowie Patrycji podstawiona pacjentka Łukasza. Klaudia zjawi się w przychodni Rogowskich i gdy Ewa odmówi jej zapłaty za próbę uwiedzenia Wojciechowskiego, to zdecyduje się odwiedzić Patrycję i opowiedzieć jej o chorym planie męża i jego wspólniczki. W 1719 odcinku "M jak miłość" Argasińska aż nie będzie mogła uwierzyć, że mąż był gotowy posunąć się do takiego świństwa byleby ją odzyskać. Zszokowana Patrycja od razu skontaktuje się z Martą i poprosi ją o spotkanie, aby ustalić, co dalej z tym zrobić.

W 1719 odcinku "M jak miłość" zaalarmowana Wojciechowska natychmiast zjawi się w leśniczówce. Argasińska zdradzi przyjaciółce, że jej były mąż wynajął dziewczynę, która miała uwieść Łukasza, a tym samym sprawić, aby ona od niego odeszła i wróciła do niego z podkulonym ogonem!

- No, powiem ci, że jak to usłyszałam, to aż się nogi pode mną ugięły... - zacznie Patrycja.

- A co się stało? - dopyta Marta.

- Jerzy wynajął młodą dziewczynę, testerkę, żeby uwiodła Łukasza - przyzna Argasińska.

- Co takiego?! - oburzy się Wojciechowska.

- Nie wymyśliłam tego, to nie jest jakiś głupi żart. Ona tu przyszła osobiście i wszystko mi opowiedziała... - wyjaśni jej.

Wtedy w 1719 odcinku "M jak miłość" Patrycja streści Marcie rozmowę z Klaudią i przyzna, że po odkryciu prawdy natychmiast chciała skontaktować się z Jerzym i zrobić mu karczemną awanturę, ale w ostatniej chwili się powstrzymała ze względu na Łukasza. A to dlatego, że wszystko mogłoby odbić się na Wojciechowskim, który dopiero co wrócił do pracy w klinice Argasińskiego, będącej ich głównym źródłem utrzymania...

- Chciałam do niego od razu zadzwonić, zrobić mu awanturę, wybrałam numer, zrobić mu awanturę, ale zorientowałam się, że to znowu uderzy w Łukasza. Dopiero co odnowił kontrakt w klinice w Warszawie. Jakby się Jerzy dowiedział, to... - spróbuje wytłumaczyć, ale przyjaciółka doskonale ją zrozumie.

- Byłoby po wszystkim... - dokończy Marta.

W tym momencie w 1719 odcinku "M jak miłość" Argasińska spyta przyjaciółkę, co powinna dalej z tym zrobić. Wojciechowska dopyta ją o działania Jerzego, a gdy dowie się, że po nieudanej próbie Argasińśki spasował, to uzna, że nie jest konieczne, aby Łukasz się o tym dowiedział, na co Patrycja oczywiście przystanie.

- A ty co byś zrobiła? - zapyta Argasińska.

- A co dokładnie powiedziała ta dziewczyna? - zainteresuje się.

- Powiedziała, że jak ten pomysł nie wypalił to Jerzy odpuścił, wycofał się... To był taki test... Podobno musiał się przekonać i upewnić, że do niego nie wrócę - przyzna.

- No to może rzeczywiście trzeba tę sprawę tak zostawić i nie mówić nic Łukaszowi - uzna Wojciechowska.

Wówczas w 1719 odcinku "M jak miłość" Patrycja zgodzi się z Martą i postanowi o niczym nie mówić swojemu kochankowi. Tym samym Łukasz nie dowie się o spisku Argasińskiego i Kalinowskiej, jednak w przychodni wybuchnie prawdziwy skandal, gdyż Argasińska przyzna Wojciechowskiej, że w tym wszystkim swoje palce maczała również Ewa. Wtedy Marta natychmiast doniesie o wszystkim Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która opowie o tym Arturowi (Robert Moskwa), a przy okazji ostatecznie rozmówi się z podłą Kalinowską, przekraczającą wszelkie możliwe granice...

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Najnowsze