M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Weronika zerwie zaręczyny! Wyzna Wernerowi, że to nie on jest ojcem! - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-20 20:40

W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) nie wytrzyma dłużej okłamywania Adama Wernera (Jacek Kopczyński)! Sprawy między nią i przyjacielem Kamila (Marcin Bosak) zabrną na tyle daleko, że ciężarną byłą kochankę Gryca ruszą wyrzuty sumienia. Gdy w 1718 odcinku "M jak miłość" Werner szczerze przyzna się ciężarnej narzeczonej, że wcale jej nie kocha, ale dla dobra dziecka weźmie z nią ślub i założy rodzinę, Weronika pęknie. Skruszona narzeczona Adama powie całą prawdę o tym jak wrobiła go w ciążę, bo nie chciała zostać sama z dzieckiem. Czy to będzie koniec związku Wernera i Weroniki? Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Werner w 1718 odcinku "M jak miłość" dowie się, że nie jest ojcem Weroniki, że kochanka wrobiła go w ciążę, w którą zaszła z innym mężczyzną! Jak do tego dojdzie? Niedługo po drugich zaręczynach z Weroniką Adam uświadomi sobie, że wcale nie jest gotowy na ślub, a co gorsze, nawet nie kocha swojej narzeczonej. Pod wpływem rozmowy z Magdą (Anna Mucha) prawnik zrozumie, że nie może dłużej okłamywać nie tylko siebie, ale także przyszłej żony. Jeszcze wtedy w 1718 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że sam padł ofiarą oszustwa Weroniki.

Na pierwszy rzut oka Adam w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie sprawiał wrażenie faceta, który cieszy się z narodzin dziecka, ślubu i założenia rodziny. Zasypie nawet Weronikę prezentami dla ich maleństwa, kupi już niemal całą wyprawkę, choć do porodu jeszcze blisko 9 miesięcy. Ale w pewnym momencie, jak podaje światseriali.interia.pl, Werner podzieli się z Weroniką swoimi obawami jak teraz będzie wyglądało ich życie, wspólna przyszłość. - Kim my właściwie dla siebie jesteśmy. Wiesz, takie rozmowy o związkach, uczuciach. Ja zawsze byłem słaby w te klocki. Ale teraz jestem ojcem, więc chyba pora dorosnąć... - powie drżącym głosem. 

- Nie będę cię okłamywał, że cię kocham. Ale naprawdę bardzo cię lubię i uważam, że jesteś piękną, atrakcyjną kobietą. Więc zastanawiam się czy moglibyśmy jakoś dać sobie szansę jako parze? - zapyta wprost Adam i wtedy w 1718 odcinku "M jak miłość" Weronikę ruszy sumienie. Przyzna się, że to nie on jest ojcem dziecka.

- To nie jest twoje dziecko. Okłamałam cię. Bałam się, że sama sobie nie poradzę, ale to był błąd. Jesteś dobrym człowiekiem, nie zasługujesz na takie traktowanie - wyzna ze łzami w oczach Weronika, bo w 1718 odcinku "M jak miłość" sama uzna, że sprawy zabrnęły już za daleko. W pierwszej chwili Werner będzie przekonany, że Weronika zwyczajnie nie panuje nad hormonami, stąd te huśtawki nastrojów. - Ale jak to? No co ty? To jest jakiś żart, tak? Albo wiem... znowu burza hormonów? Jesteś w ciąży, ja to wszystko naprawdę rozumiem.

- Nie, Adam. Takie są fakty. To koniec. Oddam ci wszystkie rzeczy, które kupiłeś dla dziecka - doda Weronika, która w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie gotowa zakończyć związek z Wernerem. Oszukany prawnik odwróci się i odejdzie. Nie odwróci się za siebie nawet gdy Weronika zacznie go przepraszać za to, co mu zrobiła. Po odkryciu prawdy o ciąży narzeczonej Adam zacznie topić smutki w alkoholu. Kompletnie pijany pojedzie do siedliska Magdy i Andrzeja, by u Budzyńskich szukać ratunku.

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze