M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Pijany Werner ujawni Magdzie całą prawdę o wrobieniu w dziecko! Zostanie zupełnie sam - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-20 20:16

W 1718 odcinku "M jak miłość" Adam Werner (Jacek Kopczyński) upije się z rozpaczy, że nie on jest ojcem dziecka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Na wieść o tym, że narzeczona, z którą chciał wziąć szybki ślub jeszcze przed porodem wrobiła go w ciążę, Werner poszuka ucieczki w alkoholu. Kompletnie pijany przyjedzie do siedliska w Grabinie i przed Magdą w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie wylewał żale nad swoim losem. Tylko jej zwierzy się, że padł ofiarą intrygi oszustki Weroniki, że nie jego dziecko urodzi narzeczona. Jak Magda zareaguje na wyznanie Adama, który poczuje się samotny jak nigdy wcześniej?

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Rozpacz Wernera w 1718 odcinku "M jak miłość" na wieść o kłamstwie Weroniki o dziecku będzie tak wielka, że Adam zapije ją samotnie w barze. Tuż po tym jak Weronika sama przyzna się prawnikowi, że nie z nim jest w ciąży, odda mu pierścionek zaręczynowy i obieca, że zwróci wszystkie rzeczy kupione dla dziecka. Ale w tym momencie głęboko zraniony, oszukany Adam nie będzie myślał o tym, ile wydał już na nie swoje dziecko. Dobije go myśl, że chciał wziąć ślub z Weroniką, założyć z nią rodzinę, a ona sprytnie wykorzystała jego naiwność i dobroć.

W jednej chwili Wernerowi w 1718 odcinku "M jak miłość" runie cały świat, wszystkie plany na przyszłość. Upicie się będzie jednym wyjściem z sytuacji. Niestety nawet alkohol nie pozwoli Adamowi zapomnieć o tym, co mu zrobiła Weronika. Dlatego pocieszenia poszuka w siedlisku Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w Grabinie. Przyjedzie do Budzyńskich bez zapowiedzi i przypadkiem natknie się na Marysię Rogowską (Małgorzata Pieńkowska), którą spróbuje poderwać.

Stan Wernera w 1718 odcinku "M jak miłość" wzbudzi politowanie Budzyńskich, którzy od razu zajmą się przyjaciele. Magda postara się doprowadzić Adama do ładu mocną kawą i wyciągnąć z niego co się wydarzyło. - Pij i opowiadaj z jakiej okazji się tak urządziłeś...

- Z powodu odzyskanej wolności. Weronika mnie okłamała. To nie moje dziecko. Jestem wolny. Świetlana przyszłość przed mną. Nie mam żadnych zobowiązań. Nie mam nikogo... - powie przybity Werner, który w 1718 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że naprawdę chciał być ojcem, wziąć ślub i założyć rodzinę. Mimo, że Weroniki wcale nie kocha.

Poruszona tym wyznaniem Magda w 1722 odcinku "M jak miłość" zapewni Wernera, że jeszcze nic straconego. - Adaś, tak to nie mów. Jestem przekonana, że... Wiesz, każda potwora znajdzie swojego amatora. A poza tym masz nas, swoich przyjaciół. Zawsze jesteśmy obok, zawsze możesz na nas liczyć, więc... - i nie dokończy, bo salon w siedlisku wypełni głośne chrapanie Adama.

Dość szybko w "M jak miłość" oszukanego Wernera zacznie pocieszać Sylwia (Hanna Turnau), przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska), którą kiedyś Adam bezskutecznie próbował uwieść. Z tego romansu nie może jednak wyniknąć nic dobrego.

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
M jak miłość. Dramat Wernera. Pokocha dziecko Weroniki jak własne, a ona zrobi z niego głupka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze