M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Magda wybierze Wernerowi salę na wesele! Tylko Budzyńskiej zwierzy się, co czuje do Weroniki - ZDJĘCIA

2023-03-06 11:55

Magda (Anna Mucha) wesprze Wernera (Jacek Kopczyński) w 1718 odcinku "M jak miłość" i chociaż niewielu znajomych pochwala jego deklarację wobec Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), tak Budzyńska pomoże Adamowi szukać sali na ślub. Prawnik na poważnie weźmie sobie przyjęte oświadczyny i nie będzie chciał tracić czasu. Chociaż cała sprawa wyda się podejrzana, a on zaufa byłej kochance Gryca (Marcin Bosak) "w ciemno", będzie chciał wziąć ślub jak najszybciej. Magda doradzi mu, gdzie wyprawić przyjęcie, ale oboje nie przewidzą najgorszego.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Magda zaangażuje się w poszukiwania miejsca odpowiedniego na przyjęcie weselne dla Weroniki i Wernera. Adam zrobi to w formie niespodzianki dla narzeczonej, ale przy okazji zwierzy się Budzyńskiej, że wcale nie czuje wielkiego szczęścia i uniesienia całą sytuacją. Wręcz przeciwnie, prawnik podskórnie wyczuje, że kobieta się do niego nie zbliża, nie żyją jak para i to zacznie go mocno niepokoić. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Werner poprosi Budzyńską o spotkanie w restauracji, gdzie chciałby zorganizować przyjęcie.

- Nie zajmę ci dużo czasu, to potrwa tylko chwileczkę... Chciałem, żebyś mi doradziła... Zerknęła, czy ten lokal nadaje się na eleganckie przyjęcie weselne... - cytuje słowa Adama wspomniany portal, a Magda spełni prośbę kolegi i oceni lokal na plus. - Elegancki lokal, z klasą - powie Magda, ale szybko wyczuje, że cała sytuacja jest co najmniej dziwna. 

- Mam tylko jedną wątpliwość... Nie powinieneś go oglądać z przyszłą panną młodą? - wspomni Magda w 1718 odcinku "M jak miłość". Ukochana Andrzeja (Krystian Wieczorek) słusznie zauważy, że to chyba nie ona powinna oglądać z prawnikiem miejsce na jego przyjęcie. Główna zainteresowana się jednak nie stawi. Nawet więcej, nie będzie wiedziała o planach Adama na wyprawianie przyjęcia weselnego. 

Werner tylko Magdzie w 1718 odcinku "M jak miłość" zwierzy się z problemów z Weroniką

- Weronika chyba nie ma teraz do tego głowy, jest na zwolnieniu, nadal słabo się czuje... No i w stosunku do mnie jest lekko... wycofana. Nie wiem... Może boi się, że zmienię zdanie, wszystko odwołam...? A ja... Chcę jej pokazać, że to dzieje się na serio. Może wtedy zacznie się coś między nami rodzić... - przyzna przybity Adam, który na poważnie weźmie słowa byłej kochanki Gryca do do dziecka. Przecież ona sama zapewni go, że to z nim jest w ciąży. Jeszcze w tym samym 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika odbędzie nieprzyjemne spotkanie z Oskarem (Krzysztof Cybiński), prawdziwym ojcem jej dziecka. Zaszantażuje ją i w skutek czego kobieta postanowi wyznać Adamowi prawdę. 

Magda pozna prawdę o związku Wernera z Weroniką 

Adam wyzna Magdzie w 1718 odcinku "M jak miłość", że czuje, iż Weronika nie jest z nim szczęśliwa i nie ma między nimi wielkiej miłości. 

- Cóż, na razie jesteśmy... białym narzeczeństwem - wyzna Budzyńskiej Adam. - Wiesz, w związkach bywają takie momenty, że fizyczność schodzi na drugi plan i nie jest to nic niepokojącego. Zwłaszcza, gdy kobieta jest w ciąży, ma kiepskie samopoczucie... - powie Magda. 

- Ja to wszystko rozumiem, nie jestem jakimś troglodytą, ale... Magda, my jesteśmy zaręczeni, a szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy jesteśmy w ogóle w związku - dopowie Adam i jeszcze tego samego dnia Weronika mu powie prawdę o tym, że to nie jego dziecka się spodziewa... 

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze