M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: To nagranie pogrąży Pawła w sądzie! Nawet Piotrek nie uratuje brata przed procesem z Sowińskim

2023-02-28 19:59

W 1716 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie wywinie się od zarzutów napaści na biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec)! Ojciec gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który napadł na Basię (Gabriela Raczyńska), wywiózł do lasu i tam chciał zgwałcić, ukartuje wszystko tak, żeby policja zajęła się Zduńskim, a nie oprawcą jego córki. Sowiński w 1716 odcinku "M jak miłość" przekaże policji nagranie ze swojego gabinetu, na którym widać bez najmniejszej wątpliwości, jak Paweł go pobił. Piotrek (Marcin Mroczek), który będzie bronił w sądzie brata, uprzedzi Pawła, że za takim dowodem są z góry skazani na porażkę podczas procesu. Czy Zduński trafi do więzienia na dłużej?

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Po aresztowaniu Paweł w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie na wolności czekał na rozwój wydarzeń. Nie dość, że Sowiński nie wycofa oskarżeń wobec Zduńskiego o napaści, kradzieży telefonu z jego gabinetu, to jeszcze dalej będzie brnął w zaparte, że jego syn Filip nie miał nic wspólnego z napadem na Basię! Do tego uniemożliwi policji kontakt z oprawcą Basi, pomoże Filipowi uciec z kraju. Właśnie dlatego w 1716 odcinku "M jak miłość" gwałciciel pozostanie bezkarny, a Pawłowi będzie groziło więzienie, a wcześniej proces w sądzie.

Piotrek, który zostanie adwokatem Pawła, pełnomocnikiem Basi w 1716 odcinku "M jak miłość" przyniesie fatalne wieści w związku z oskarżeniami pod adresem brata. Okaże się, że Sowiński odda policji nagranie ze swojego gabinetu, dowód na to, że został pobity przez Zduńskiego. Na nagraniu nie będzie słuchać ich rozmowy, jak Sowiński sprowokował ojca Basi, nazywając 18-latkę zwykłą "dzi...ką", której nachalnie wepchała się do samochodu sprawcy napadu. Jedyna wina będzie więc tylko po stronie Pawła.

Niestety w 1716 odcinku "M jak miłość" Paweł usłyszy od Piotrka, że czeka go proces w sądzie, że Sowiński będzie zdeterminowany, by posłać Zduńskiego do więzienia. Dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się czy Piotrek uratuje brata przed odsiadką. Wiemy już na pewno, że proces Pawła ruszy jeszcze w tym sezonie serialu, w 1722 odcinku.

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze