M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Radek po wypadku zwolni się z pracy, ale Iza nie pozwoli mu odejść

2023-02-16 10:19

W 1715 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 7.03.2023 o 20.55 w TVP2) Radek (Philippe Tłokiński) wyjdzie ze szpitala po koszmarnym wypadku, w czasie którego osłonił własnym ciałem Szymka (Staś Szczypiński) przed rozpędzonym autem. Asystent Izy (Adriana Kalska) szybko wróci do pracy w "Głosie Gródka", gdzie Chodakowska dokona przerażającego odkrycia w jego komputerze. W 1715 odcinku "M jak miłość" Iza zrozumie, że Radek ma obsesję na jej punkcie i rozpęta taką awanturę, po której dziennikarz będzie chciał zwolnić się z pracy, ale Chodakowska mu na to nie pozwoli! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Radek opuści szpital, do którego trafi po koszmarnym wypadku, gdy uratuje życie Szymka. Przypomnijmy, że asystent Izy w ostatniej chwili odepchnie syna Chodakowskich spod kół rozpędzonego auta, przez co sam przyjmie na siebie całe uderzenie. Poturbowanego Radka natychmiast zabierze karetka, a na miejscu okaże się, że dziennikarz doznał wstrząśnienia mózgu. Oczywiście, przy swoim asystencie czuwać będzie wdzięczna Iza, która nie będzie miała słów, aby podziękować mu za to, co zrobił, jednak Radkowi wystarczy jedynie jej obecność. Wówczas dziennikarz i redaktor naczelna bardzo się do siebie zbliżą, co nie ujdzie uwadze Marcina (Mikołaj Roznerski), który przyłapie ich na szpitalnym korytarzu, jednak to, co stanie się w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie już dużą przesadą nawet dla samej Chodakowskiej!

W 1715 odcinku "M jak miłość" Radek po wyjściu ze szpitala szybko wróci do pracy w "Głosie Gródka", aby być znów blisko Izy. Dziennikarz siądzie przy swoim komputerze i wtedy Chodakowska dozna szoku, gdyż zobaczy w nim swoje zdjęcie! Te same, do którego wcześniej wzdychał, gdy przyłapała go Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) i natychmiast ostrzegła przed tym Marcina w anonimowym donosie. W 1715 odcinku "M jak miłość" Iza będzie równie zaskoczona co Zosia i bardzo jej się to nie spodoba. Chodakowska natychmiast zacznie robić dziennikarzowi wymówki i rozpęta taką awanturę, po której Radek będzie gotowy odejść z pracy! Nie zrezygnuje jednak ze swoich uczuć do Izy, której kolejny raz wyzna miłość...

Mimo zaistniałych okoliczności w 1715 odcinku "M jak miłość" Iza nie pozwoli Radkowi odejść z pracy i nie przyjmie jego zwolnienia! Oczywiście, z jednej strony Chodakowska będzie się kierować brakami kadrowymi i niezwykłym profesjonalizmem swojego dziennikarza, ale z drugiej Radek wcale nie będzie jej taki obojętny. Szczególnie, że po uratowaniu Szymka ogromnie zyska w jej oczach. Dlatego w 1715 odcinku "M jak miłość" asystent jednak zostanie w "Głosie Gródka", z czego nie będzie zachwycony również Marcin, bo tym samym kryzys w małżeństwie Chodakowskich zacznie się tylko pogłębiać, a ich przyszłość znów zawiśnie na włosku..

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze