M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Irytująca Iza zmusi Marcina do zmiany pracy! Przyczepi się do męża z powodu striptizerki - ZDJĘCIA

2023-02-20 11:02

W 1715 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przejdzie samą siebie, żeby Marcin (Mikołaj Roznerski) przestał być detektywem! Dla Izy już od dawna liczy się głównie praca, mąż i dzieci zeszli na dalszy plan. Na Marcina spadła opieka nad Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Do tego prowadzi agencję detektywistyczną. To nie powstrzyma Izy w 1715 odcinku "M jak miłość" przed żądaniem do Marcina wprowadzenia zmian w ich życiu. Sama zacznie się obracać wyłącznie w wyższych sferach, więc teraz zmusi Chodakowskiego, żeby przyjął nudną, przewidywalną pracę w ubezpieczeniach. Dlaczego właśnie teraz? Przyczepi się do Marcina z powodu nowej klientki, pięknej striptizerki Kamy (Michalina Sosna)! Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Relacje Izy i Marcina w 1715 odcinku "M jak miłość" wciąż będą napięte, nie tylko z powodu Radka (Philippe Tłokiński), zakochanego w Chodakowskiej, który zacznie nią manipulować coraz bardziej. Małżonkowie zaczną się oddalać od siebie jeszcze bardziej. Marcin nie uwierzy w zapewnienia Izy, że nic ją nie łączy z Radkiem, że to tylko kolega z pracy. Niestety Radek stanie się dla Izy kimś więcej. Jednocześnie w 1715 odcinku "M jak miłość" Chodakowska zacznie mieć pretensje do Marcina, gdy zajmie się śledztwem zleconym przez atrakcyjną, seksowną striptizerkę Kamę.

Niezadowolona Iza w 1715 odcinku "M jak miłość" zarzuci Marcinowi, że ma nieodpowiednią pracę!

Marcin w 1715 odcinku "M jak miłość" przyjmie zlecenie od szalonej tancerki erotycznej Kamy czym rozwścieczy Izę. Oczywiście Chodakowski nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, striptizerka będzie wyłącznie klientką agencji detektywistycznej, a mimo to Iza zacznie się go czepiać. Jakby sama była wzorem wiernej, prawdomównej żony, której można zawsze ufać. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Iza zacznie naciskać na Marcina, żeby zamknął agencję, skończył z byciem detektywem i zajął się nudną pracą w ubezpieczeniach!

Do tego Izie w 1715 odcinku "M jak miłość" nie spodoba się przypadkowe spotkanie Marcina z Kamą w restauracji, gdzie oba będzie na ważnym spotkaniu służbowym, jako naczelna "Głosu Gródka", a mąż będzie jej towarzyszył. Striptizerka z wdzięczności za rozwiązanie jej sprawy rzuci detektywowi na szyję. Na oczach Izy i jej gościa. - Jesteś zajebisty, uratowałeś mi dupę, słowo! - pochwali Marcina podekscytowana tancerka erotyczna. A coraz bardziej zirytowana Iza zacznie palić się ze wstydu!

Kolejne zmiany u Izy i Marcina w 1715 odcinku "M jak miłość" po skandalu ze striptizerką?

Po tej akcji w 1715 odcinku "M jak miłość" Iza da Marcinowi do zrozumienia, że najwyższy czas na zmiany, że nie tak powinno wyglądać ich życie. Ona przecież teraz zajmuje poważne stanowisko szefowej lokalnej gazety, więc nie może sobie pozwolić na podobne skandale z udziałem męża. - Może jednak powinieneś jeszcze rozważyć przyjęcie tej pracy w ubezpieczeniach? - znacząco zasugeruje Iza.

Słucham? - zapyta z niedowierzaniem Marcin, który w 1715 odcinku "M jak miłość" nadal będzie cierpliwie znosił, że ich życie i tak toczy się głównie wokół pracy Izy. - Nie musiałbyś narażać się na takie spotkania. A poza tym wolałabym, żebyś miał stacjonarną robotę, z normalnymi godzinami pracy - dopowie Chodakowska, nieco bezczelnie, zważywszy na fakt, że sama nie ma czasu dla dzieci i rodziny!

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze