M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Syn Magdy uzna Nadię za nową siostrę. Dla Ani nie będzie już miejsca u Budzyńskich? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-07 9:26

W 1714 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Nadia (Mira Fareniuk) wrócą do Warszawy do mieszkania Budzyńskich, więc Maciek (Franciszek Przanowski) będzie miał okazję wreszcie poznać przybraną siostrę. Dla adoptowanego syna Magdy 7-letnia dziewczynka z Ukrainy od razu stanie się członkiem ich rodziny. Zwłaszcza, że nikt nie będzie wiedział jak długo Nadia z nimi zostanie. Dzięki dzieciom w 1714 odcinku "M jak miłość" u Budzyńskich znów zapanuje radość. Maciek przyzna się nawet Magdzie, że woli Nadię od drugiej przybranej siostry. Dla Ani (Gabriela Świerczyńska) nie będzie już u nich miejsca? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1714 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda z dziećmi w 1714 odcinku "M jak miłość" rozpoczną nowe życie po powrocie do Warszawy i do Andrzeja (Krystian Wieczorek). Ale minie jeszcze sporo czasu nim Budzyńscy znów będą kochającą się rodziną. Na razie ze względu na Nadię i Maćka, Magda uzna, że musi wyprowadzić się z siedliska w Grabinie. Przygarnięta przez nią dziewczynka z Ukrainy nie odnajdzie się bowiem w szkole podstawowej Lipnicy, będzie czuła się obco wśród dzieci, a jej spokój i bezpieczeństwo będą dla Magdy najważniejsze.

Dlatego Budzyńska w 1714 odcinku "M jak miłość" postanowi, że Nadia zacznie naukę w szkole w Warszawie, że będą mieszkały z Maćkiem i Andrzejem. Tyle tylko, że ona będzie musiała co jakiś czas bywać w siedlisku  gdzie prowadzi pensjonat. Nie zostawi przecież gości samych. W opiece nad przybraną córką Magdzie pomoże ojciec, Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), ale będzie mogła też liczyć na Maćka, który kiedy, tak jak teraz Nadia, poczuł czym jest prawdziwa matczyna miłość.

Nadia w 1714 odcinku "M jak miłość" podbije serca Marszałka i Maćka. 16-letni syn Magdy od razu dogada się z małą Ukrainką, świetnie będą się czuli w swoim towarzystwie. Co więcej, Maciek zwierzy się matce, że ma lepszy kontakt z Nadią niż z drugą przybraną siostrą, Anią, która swego czasu sprawiała tylko same problemy. W obecnej sytuacji Budzyńscy skupią się na opiece nad Nadią, a Ania mieszkająca na stałe z matką Martą (Dominika Ostałowska), zejdzie trochę na dalszy plan.

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze