M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Ula straci rozum w Australii. Zerwie kontakt z Bartkiem, okłamie rodzinę i stanie się kimś innym - ZDJĘCIA

2023-02-09 11:23

Ula (Iga Krefft) w 1713 odcinku "M jak miłość" straci rozum! Zniknie szczera, dobra Lisiecka, a pojawi się wyrachowana i kłamliwa osoba, którą wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) stanie się po powrocie do Grabiny. Ula zjawi się w rodzinnym domu Mostowiaków, naopowiada bzdur o rzekomym powrocie z Australii do Polski, spróbuje urwać kontakt z zagubionym Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), a sama uzna, że odkryła w sobie nowe powołanie, nową pasję. Zapragnie zostać joginką w Australii.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ula zmieni się nie do poznania! W 1713 odcinku "M jak miłość" wróci do Grabiny, ale nie będzie już taką samą osobą. Powoli zaczną wychodzić na jaw nowe fakty i kłamstwa Lisieckiej. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Barbarze przyśni się wnuczka, a ona faktycznie osobiście stawi się w drzwiach rodzinnego domu i to bez zapowiedzi. Zakomunikuje, że ma do załatwienia ważne sprawy, ale nie to będzie najważniejsze. Lisiecka opowie bliskim, że przeszła przemianę, a na dowód zrobiła sobie tatuaż. Poczuje nowe powołanie, zechce zmienić swoje życie, ale przy tym wszystkim okłamie rodzinę. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), słuchając historii bratanicy, nie bardzo uwierzy w jej słowa i zapewnienia, że Ula niebawem wróci do Grabiny. I słusznie, bo jak się okaże w 1713 odcinku "M jak miłość", Ula nie powie całej prawdy. 

Ula zostawi Bartka w 1713 odcinku "M jak miłość" i okłamie wszystkich 

Dopiero z rozmowy z Jagodą (Katarzyna Kołeczek) okaże się, że Lisiecka przestała kontaktować się z mężem, nie odbiera jego telefonów i go ignoruje. Mostowiakowie wyczują, że szykuje się kryzys. Bartek poprosi Jagodę, by ta zainterweniowała, bo nie daje rady porozumieć się z żoną na odległość. W końcu tak się zdenerwuje, że sam przyjedzie do Grabiny i wtedy wyjdą na jaw kłamstwa jego żony. Bartek zwierzy się Barbarze, że Ula ma zamiar na stałe osiąść w Australii, więc jej zapewnienia o powrocie okażą się nieprawdą. Co więcej, kobieta zapragnie zostać joginką w Australii i odciąć się od dotychczasowego życia. 

- Ula już od jakiegoś czasu niczego ze mną nie ustala, żyje swoim życiem, sama podejmuje decyzje... - cytuje wspomniany portal słowa zdesperowanego Lisieckiego. Mężczyzna doda jeszcze, że żona nie raczyła z nim szczerze porozmawiać, a o planach wyprowadzki do Australii na stałe, dowiedział się z listu. 

- A ja nie chcę zostać w Australii, tu jest mój dom! Ula o tym wie, wiele razy o tym rozmawialiśmy... Może wam uda się ją jakoś przekonać. Bo ja już straciłem nadzieję - wyjawi Bartek i poprosi o wsparcie najbliższych. 

Ula znika z "M jak miłość". W 1713 odcinku wygarnie Bartkowi, że to już koniec jej życia w Grabinie 

Ula i Bartek ostro się pokłócą. Lisiecki nie przyjmie do wiadomości, że żona nie chce już mieć nic wspólnego z Grabiną, z domem, który wspólnie remontowali. 

- Co to w ogóle za pomysł? - zapyta się Bartek, odnosząc się do tematu wyprowadzki na stałe. 

- Mój pomysł - na życie! W Australii normalnie zarabiamy, rysują się przed nami jakieś perspektywy... A tutaj? Sam pomyśl... Jakie życie nas tu czeka? Do czego mamy wracać? Do grzebania się w ziemi dwanaście godzin na dobę? I to za złoty pięćdziesiąt? - ostro rzuci Lisiecka. 

Bartek przypomni ukochanej, że przecież Grabina to ich dom, tu mają wszystko, a ona zmienia się z dnia na dzień i oczekuje, że każdy przejdzie nad tym do porządku dziennego. 

- Ula, ja cię nie poznaję... - stwierdzi załamany Bartek. 

- Mówisz jak babcia! A ja po prostu... chcę wreszcie robić to, co kocham! Chcę być szczęśliwa... To takie dziwne? - skwituje Lisiecka i prawdopodobnie zniknie na stałe za granicą. 

M jak miłość. Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Wróci do niego jeśli przeżyje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany