M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Nowy trop w sprawie ojca Jagody! Tadeusz rzuci podejrzenia na męża Kisielowej - ZDJĘCIA

2023-02-13 10:18

W 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) wciąż nie odnajdzie ojca, ale będzie niemal pewna, że nie jest nim Staszek Popławski (Sławomir Holland). Podczas poszukiwań Jagody, grzebania w przeszłości jej matki Alicji pojawi się nowy trop, na który wpadnie Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski). To właśnie on pierwszy w 1713 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec), męża Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), że wiele lat temu był z matką Jagody na pielgrzymce, walczył o nią ze Staszkiem. Skoro Alicja w tym samym czasie miała dwóch mężczyzn, to szanse na to, że to właśnie Robert jest ojcem Jagody wzrosną. Ale ona wcale się z tego nie ucieszy. Poznaj szczegóły i sprawdź kim okaże się ojciec Jagody.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Poszukiwania ojca Jagody w 1713 odcinku "M jak miłość" skomplikuje fakt, że siostrzenica Józefa Modrego (Stefan Friedmann) dostała wyniki badań DNA Staszka, które wykazały, że z Popławskim nie łączy ją więzy krwi! Tyle tylko, że Jagoda nie będzie miała pojęcia, że dała do badań niewłaściwą próbkę materiału genetycznego, szczoteczkę do zębów nie Staszka, ale Kamilka (Miłosz Kwiecień), syn jego żony Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Jakby tego było mało w 1713 odcinku "M jak miłość" do romansu z Alicją Modry przyzna się także Robert Żak.

W 1713 odcinku "M jak miłość" wyda się, że mąż Kisielowej miał romans z matką Jagody!

Jak to w ogóle możliwe skoro mąż Kisielowej w "M jak miłość" pojawił się kilka lat temu, wcześniej nie mieszkał w Grabinie, nie pochodził z rodzinnej wsi Mostowiaków? Tutaj najwyraźniej scenarzystów serialu poniesie wyobraźnia, ale w 1713 odcinku "M jak miłość" Robert Żak pochwali się Tadeuszowi, że przez krótki czas był z matką Jagody, że podczas pielgrzymki w 1984 roku walczył o nią ze Staszkiem.

- Kiedyś wpadliśmy na siebie na pielgrzymce i nawet pobiliśmy się o taką jedną dziewczynę. Do dziś pamiętam jak miała na imię. Alicja. Ale naprawdę była piękna. Sam wdzięk. A wie pan, panie Tadziku, do kogo była podobna? Do pana Jagódki. No daję słowo honoru - cytuje słowa Roberta portal światseriali.interia.pl.

Tadeusz w 1713 odcinku "M jak miłość" od razu doniesie Jagodzie o nowym kandydacie na jej ojca. - Boże! Tylko nie to... - przerazi się Jagoda, który kolejny raz posunie się do kradzieży szczoteczki do zębów, żeby mieć absolutną pewność czy jest córką Roberta Żaka. Pechowo zostanie jednak przyłapana przez Kisielową i nie będzie miała innego wyjścia, jak tylko powiedzieć Zofii i jej mężowi o swoim przypuszczeniach. Zapyta nawet Roberta wprost czy jest jej ojcem.

Bezpłodny Robert Żak nie może być ojcem Jagody

- Dziecko. Nie ma takiej opcji...  - zakłopotany Żak od razu zaprzeczy. Na dowód tego w 1713 odcinku "M jak miłość" opowie Jagodzie o związku Alicji ze Staszkiem, o wypadku sprzed lat, który pozbawił go szans na zostanie ojcem. Dopiero teraz okaże się, że mąż Kisielowej jest bezpłodny.

- Alicja to była dziewczyna tego całego Staszka. A zresztą, nawet gdyby. Zosia o wszystkim wie. Kiedyś w szkole, na lekcji wuefu zapomniałem, że mam w kieszeni cyrkiel. Byłem jeszcze dzieciakiem. Cyrkiel przebił mi jądro i niestety, z tego powodu jestem bezpłodny...

- To prawda, i z całą pewnością mogę dać Robertowi alibi - potwierdzi Kisielowa. W 1713 odcinku "M jak miłość" Robert Żak zapewni Jagodę, że na sto procent jej ojcem jest Staszek. Kiedy jednak Jagoda wspomni o badaniach DNA, które wykluczyły ojcostwo Staszka, Kisielowa postanowi przeprowadzić własne śledztwo. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze