M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Przerażający wypadek Szymka! Wbiegnie pod samochód, bo Iza zajmie się Radkiem - ZDJĘCIA, WIDEO

O tym, że Szymek w 1711 odcinku "M jak miłość" może zginąć pod kołami samochodu pisaliśmy jako pierwsi. Dziś już wiadomo dokładnie, jak będzie wyglądała ta tragedia! Iza (Adriana Kalska) totalnie zajęta Radkiem (Philippe Tłokiński) i rozmową z Cyganką o swojej nowej miłości kompletnie zaniedba opiekę nad dziećmi. Zostawiony sam sobie Szymek (Staś Szczypiński) będzie z nudów kopał piłkę pod redakcją w Gródku i kiedy znajdzie się na środku drogi już będzie za późno. Zobacz ten groźny wypadek w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" dojdzie do przerażającego wypadku w Gródku! Marcin zgodzi się, aby żona zabrała dzieci do pracy i ostro tego pożałuje. Chodakowska będzie bardzo "zajęta" wróżbami Cyganki, która skupi się na jej romansie i nie zauważy, że dziecko wybiegło na ulicę! A potem wszystko potoczy się w błyskawicznym tempie. Czy Szymek zginie w tragicznym wypadku? 

Szymek w "M jak miłość" wybiegnie prosto pod koła samochodu!

- Radek ratujący Szymona to jest totalny "spontan" - ujawnia grający Radka Philippe Tłokiński w "Kulisach w M jak miłość". - Nie ma jakiejś tam kalkulacji, że w jakiś sposób odwdzięczy się Iza...

Radek w "M jak miłość" uratuje Szymka i... wygra Izę

Zdradzamy: to Radek w 1711 odcinku "M jak miłość" uratuje Szymka! Kochanek Izy rzuci się pod pędzące auto i w ostatniej chwili odciągnie dziecko, a sam ulegnie groźnemu wypadkowi. 

- Radek ratuje Szymka i Marcin jest mu bardzo wdzięczny za to - mówi Mikołaj Roznerski w "Kulisach w M jak miłość". - Natomiast jest ułamek sekundy, kiedy widzi, że Radek i Iza są blisko. Za blisko. Z miłością i uczuciami się nie wygra - ocenia gwiazdor. 

 - Nad związkiem Izy i Marcina zawisły czarne chmury - ujawnia Kalska w "Kulisach w M jak miłość". - Zawsze nas ciągnie do jakiejś osoby, która jest taką bezpieczną opoką, gdzie jest zrozumienie... Iza, niestety teraz może znaleźć to u Radka - dodaje serialowa Iza z cieniem uśmiechu. 

Sceny w szpitalu w 1711 odcinku "M jak miłość", w których Marcin widzi, jakie uczucie połączyło jego żonę z Radkiem dowiodą, że to już koniec małżeństwa Izy i Marcina. Dziecko Kasi i Marcin przeżyje, ale małżeństwo Chodakowskich zostanie zakończone.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1711: Marcin po wypadku Radka zobaczy, że Iza się zakochała! Pozwoli żonie odejść? - ZDJĘCIA 

M jak miłość odcinek 1703. Iza odegra się na Radku za pocałunek. Śmierć matki wszystko między nimi zmieni
Najnowsze