M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Olek rozkręci aferę matkom. Iwona i Aleksandra gorzko pożałują śledzenia Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:14

W 1711 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nie zostawi suchej nitki na Iwonie (Hanna Śleszyńska) i Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska). Seniorki uwierzą, że Chodakowski zdradza Anetę (Ilona Janyst) i będą śledzić każdy jego ruch. Domyślą się, że Olek coś ukrywa i tu akurat się nie pomylą, ale potem dość ostro podkoloryzują rzeczywistość. Chodakowski w 1711 odcinku "M jak miłość" spali się ze wstydu nawieść o tym, co wyprawiają obie matki. Skompromitują go przy znajomych, a on tego tak nie zostawi. Zobacz WIDEO z tych scen!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Olek nie przewidzi, że Iwona i Aleksandra polują na to, by przyłapać go na zdradzie. Za sprawą Anety (Ilona Janyst) uprą się, że lekarz nie jest wierny. Chodakowski zajmie się za to obmyślaniem planu z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), jak kupić motor dla Jakuba. Aneta nie wie, że u Marcina (Mikołaj Roznerski) w garażu stoi ich własny pojazd, bo mąż nie raczył jej powiedzieć o śmiałym zakupie. Żeby obgadać sprawę pojazdu z Jakubem, Olek uda się do jego domu, ale nie zauważy dwóch matek, pędzących za nim krok w krok. Iwona i Aleksandra zobaczą, że mężczyzna wchodzi do dużego domu z prezentem, a po chwili same zapukają do drzwi. Otworzy im piękna brunetka w samym ręczniku, ale to oczywiście nie będzie żadna kochanka Olka, a ukochana Karskiego, Kasia (Paulina Lasota). 

- Jak pani nie wstyd?! Żeby rodzinę rozbijać! Dziecku ojca kraść! - nawrzeszczą na Stawską Aleksandra i Iwona, a ona z przerażeniem cofnie się w głąb domu. Olek natychmiast podniesie się z krzesła i z wielkim zdziwieniem przyjrzy się seniorkom. - Mamo, Iwona, a co wy tu robicie? - ostro zdziwi się zdezorientowany Olek, kiedy ujrzy obie kobiety. - A co ty tu robisz? - wrzasną na niego oskarżycielskim tonem. Dopiero po chwili wyjaśni się, że Kasia to ukochana Karskiego, a Chodakowski wyprowadzi obie kobiety na zewnątrz i zacznie się niezła reprymenda.

Olek zrobi awanturę Iwonie i Aleksandrze w 1711 odcinku "M jak miłość"

Iwona i Aleksandra oczywiście przeproszą Olka za swoje podejrzenia i szpiegostwo. Wyjdą z domu Kasi i Karskiego wyraźnie zmieszane, ale to nie udobrucha lekarza. Zaczną się tłumaczenia, że wcale nie chciały go napastować, ale przecież dobrze słyszały rozmowę telefoniczną, w której Olek przyznawał się, że zakochał się jak nigdy. - To w kim ty się tak zakochałeś? - zapytają seniorki. - Nie w kim, a w czym... - zacznie tłumaczyć nieco spokojniej Olek i przyzna się w 1711 odcinku "M jak miłość", że zainteresował się motorami, a jeden ma nawet już kupiony! Aneta nie zachwyci się pomysłem męża na spędzanie wolnego czasu, ale chociaż przekona się, że mąż wcale jej nie zdradza. 

M jak miłość. Aleksandra i Iwona odkryją tożsamość kochanki Olka. Matki Chodakowskiego złapią go na gorącym uczynku!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany