M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Kisielowa nie pozwoli zniszczyć małżeństwa Chodakowskich! Weźmie się za Radka - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-07 12:12

W 1711 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.55 w TVP2) Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) nie pozwoli Radkowi (Philippe Tłokiński) zniszczyć małżeństwa Chodakowskich i ostro weźmie się za dziennikarza. Zosia odkryje, że asystent Izy (Adriana Kalska) ma ogromną słabość do swojej szefowej i postanowi zrobić z tym porządek. W 1711 odcinku "M jak miłość" Kisielowa zdecyduje się ratować rodzinę Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski), dlatego nie poprzestanie jedynie na anonimowym donosie do Chodakowskiego, a zadziała również u samego źródła! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Kisielowa postanowi ratować małżeństwo Chodakowskich i zdecyduje się zrobić porządek z Radkiem! Zosia przypadkiem odkryje, że dziennikarz kompletnie stracił głowę dla Izy, gdy bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w redakcji "Głosu Gródka" i nakryje asystenta Chodakowskiej jak wzdycha do jej zdjęcia. Pani sołtys od razu wyczuje, co jest grane i natychmiast zdecyduje się temu zaradzić. Kisielowa natychmiast zaalarmuje o wszystkim Roberta (Krzysztof Tyniec) i Marysię (Małgorzata Pieńkowska), jednak oni polecą jej, aby nie wtrącała się w nieswoje sprawy. Oczywiście, Zosia ich nie posłucha i wyśle Marcinowi anonimowy donos, ale w 1711 odcinku "M jak miłość" na tym nie poprzestanie!

- Są takie sytuacje, gdzie nie można przejść obojętnie. Zawsze to podkreślam, że jako sołtys muszę mieć oczy szeroko otwarte i muszę reagować - przyznaje Małgorzata Różniatowska w "Kulisach M jak miłość".

W 1711 odcinku "M jak miłość" Kisielowa ponownie zjawi się w redakcji "Głosu Gródka" i urządzi Radkowi przesłuchanie! Zosia otwarcie wypyta dziennikarza o relacje z jego szefową, dzięki czemu tylko upewni się w tym, że asystent Chodakowskiej się w niej zakochał!

- Pan ma dobre relacje z Izą? - zapyta wprost Kisielowa.

- Jest po prostu wyjątkowa - przyzna Radek.

Oczywiście, ani Iza ani Radek w 1711 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli sobie nic do zarzucenia, przez co nawet nie zorientują się, że Kisielowa może podejrzewać ich o romans! A pani sołtys zacznie węszyć i zrobi wszystko, aby uratować rodzinę Chodakowskich!

- Iza kompletnie nie zauważa, że Kisielowa węszy i podejrzewa Radka i Izę o romans, ale często jest tak, że może nie chcemy czegoś zauważać i wszyscy wokół to widzą, a sami siebie okłamujemy, że jest inaczej - mówi Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość".

- Radek się chyba nie przejmuje tym, co ludzie myślą po prostu nie potrafi tego ukrywać i też nie widzi powodu do tego, aby ukrywać uczucia, bo one są prawdziwe - zdradza Philippe Tłokiński w "Kulisach M jak miłość".

- Kisielowa chce uratować małżeństwo i dzieci z tego małżeństwa, bo rodzina jest kochająca się, szczęśliwa i nie będzie mi tutaj żaden pan z redakcji coś w mojej gminie bruździł - zapewnia Różniatowska w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze