M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709:  Wspaniałe wieści u Jagody i Tadeusza! Nie odnajdzie ojca, ale stworzy swoją rodzinę - ZDJĘCIA

2023-02-13 14:52

Ale to będzie niespodzianka! W 1709 odcinku „M jak miłość” u Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) pojawią się wspaniałe wieści. Co prawda, siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) nie odnajdzie biologicznego ojca, otrzymane badania DNA nie spełnią jej oczekiwać, ale zyska coś bardzo cennego. W 1709 odcinku „M jak miłość” przekona się, że ma nową rodzinę, zacznie ją tworzyć z Tadeuszem, który w obliczu nowych faktów postanowi pójść na przód i wykonać odważny gest. Modry zachwyci się planami siostrzenicy i sadownika.

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

U Jagody w 1709 odcinku „M jak miłość” pojawią się fantastyczne wieści. Będzie szczęśliwa jak nigdy, chociaż ostatnio nie miała łatwego czasu. Dalej szuka biologicznego ojca i podejrzewa, że mógłby to być Staszek (Sławomir Holland), dlatego wykradła mu szczoteczkę do zębów i oddała do badać. Tak przynajmniej sądziła, bo rzecz nie należała jednak do Popławskiego, a Kamila (Miłosz Kwiecień), syna Krysi (Dorota Chotecka-Pazura). Zanim kobieta otworzy badania DNA, jej życie i tak zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą radosnej nowiny, którą zafunduje jej Kiemlicz. Sadownik zarosi ukochaną na spacer i zaproponuje… wspólne mieszkanie!

- Wiesz Jagódka, że to jest dla mnie wyjątkowe miejsce, że tutaj znalazłaś mój pierścionek - powie niemal wzruszony Tadeusz w 1709 odcinku „M jak miłość”, kiedy zabierze siostrzenicę Modrego nad wodę, gdzie nigdyś faktycznie znalazła pewien pierścionek i od tego zaczęła się ich burzliwa znajomość. - Tak pamiętam, co to była za afera - wspomni kobieta. - I dlatego w tym wyjątkowym miejscu chciałbym… - nie dokończy sadownik i zacznie szukać po kieszeniach pewnej rzeczy. - Tu są klucze od mojego domu i chciałbym żebyś ze mną zamieszkała - wykrztusi z siebie Kiemlicz, a Jagoda szeroko się uśmiechnie. W jej życiu zagości radość i szczęście. 

Jagoda w 1709 odcinku „M jak miłość” zacznie nowe życie z Tadeuszem, ale nie odnajdzie ojca

Siostrzenica Modrego posmutnieje, kiedy w 1709 odcinku „M jak miłość” otworzy wyniki badań. Niestety okaże się, że Staszek jednak nie jest jej ojcem. Tak przynajmniej będzie się wdawało, bo przecież ona jeszcze nie wie, że szczoteczka w ogóle nie należała do Popławskiego. 

- (...) Byłam przekonana, że to on. Już się nawet przyzwyczaiłam do tej myśli - wyzna smutno Jagoda na widok wyników badań. - Chciałaś znać prawdę, to znasz - uzna Tadeusz. 

- Tak wiem, tylko jakoś mi tak przykro. Wiesz, ja myślałam, że odnalazłam swoją rodzinę... - przyzna siostrzenica Modrego.

- Bo odnalazłaś. Nie czujesz tego? - Tadeusz w 1709 odcinku "M jak miłość" pocieszy ukochaną, ale ta sprawa jeszcze się nie skończy. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze