M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Marysia wyswata przyjaciółkę Maję z dawną miłością. Urządzi im randkę w domu Mostowiaków - ZDJĘCIA

2023-01-25 19:53

W 1709 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.55 w TVP2) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) postanowi pójść za ciosem i doprowadzić do spotkania byłych kochanków. Rogowska za wszelką cenę spróbuje zeswatać ze sobą Maję (Ewa Tucholska) i Tomka (Mateusz Dewera), którego odnajdzie dla niej Marcin (Mikołaj Roznerski). Tym bardziej, iż odkryje, że oboje są aktualnie wolni i będzie miała nadzieję, że dawne uczucie na nowo ich połączy! W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia zaprosi Łaniewską i Jędrzejewskiego do rodzinnego domu Mostowiaków i tam zorganizuje im niezwykłą randkę! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia postanowi sobie za cel, aby wyswatać ze sobą Maję i Tomka! Tym bardziej, że po ostatniej rozmowie z przyjaciółką Rogowska zda sobie sprawę, że Jędrzejski wciąż jest bliski jej sercu i nie ma dnia, aby nie myślała o tym, jak mogłoby potoczyć się ich życie, gdyby się nie rozstali. Przypomnijmy, że Maja związała się z innym mężczyzną, jednak ostatnio ich długoletni związek się rozpadł, a ona skończyła nie tylko ze złamanym sercem, ale również z brakiem grosza przy duszy i koszmarną depresją, przez którą znów znalazła się w Grabinie. Z kolei Tomek zdążył się ożenić, jednak po straszliwym wypadku samochodowym, w którym zginęła jego żona postanowił na stałe wrócić do Polski i osiąść w spokojnym miejscu pod Warszawą. W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia już zdąży wybadać, że przyjaciele są aktualnie wolni i zdecyduje się to zmienić!

W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia nie odpuści i za wszelką cenę postanowi doprowadzić do spotkania byłych kochanków. W końcu nie bez przyczyny poprosiła Marcina, aby odnalazł miłość Mai sprzed lat. Co prawda, Rogowska zrobiła to za plecami przyjaciółki, a gdy prawda wyszła na jaw, to była nawet gotowa zrezygnować z usług Chodakowskiego, jednak los sprawił, że detektywi i tak odnaleźli Tomka, wobec czego Marysia nie mogła już przejść obojętnie. W 1707 odcinku "M jak miłość" Rogowska i Chodakowski wybiorą się w odwiedziny do Jędrzejskiego, aby osobiście przekonać się, czy to naprawdę on i starczy tylko jedno spojrzenie, aby żonie Artura (Robert Moskwa) wróciły wszystkie wspomnienia z młodzieńczych lat, które postanowi ubarwiać!

W 1709 odcinku "M jak miłość" Rogowska przygotuje uroczystą kolację w rodzinnym domu Mostowiaków, na którą zaprosi swoich przyjaciół. Oczywiście, Maja i Tomek chętnie przyjmą zaproszenie i zjawią się na włościach Barbary (Teresa Lipowska), gdzie na swój widok po latach doznają prawdziwego szoku! Jędrzejski ogromnie ucieszy się ze spotkanie byłej ukochanej, której wręczy przepiękny bukiet kwiatów, z kolei Łaniewska będzie zapatrzona w dawnego kochanka jak w obrazek! Wygląda na to, że plan Marysi w 1709 odcinku "M jak miłość" powiedzie się i nie dość, że całą czwórka spędzi ze sobą bardzo miły wieczór, to jeszcze odnowiona znajomość Mai i Tomka będzie miała szczęśliwy ciąg dalszy!

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze