M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marcin zrealizuje zlecenie Marysi! Odnajdzie zaginioną miłość sprzed lat – ZDJĘCIA

2023-01-19 9:27

W 1707 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) Marcinowi (Mikołaj Roznerski) uda się zrealizować zlecenie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i odnaleźć Tomka Jędrzejewskiego (Mateusz Dewera). Detektyw odszuka młodzieńczą miłość Mai Łaniewskiej (Ewa Tucholska) i da Rogowskiej namiary na poszukiwanego mężczyznę. W 1707 odcinku „M jak miłość” Marysia postanowi pójść za ciosem i pomóc przyjaciółce, która przez nieszczęśliwą miłość, po rozstaniu z Tomkiem, straciła wszystko. Rogowska spotka się z Jędrzejewskim i szepnie mu kilka miłych słów o Mai! Co z tego wyniknie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku „M jak miłość” Marcin zajmie się zleceniem Marysi i szybko odnajdzie jej kolegę z lat młodzieńczych, a największą miłość jej przyjaciółki Mai - Tomka Jędrzejewskiego. Przypomnijmy, że Łaniewska po rozstaniu z ukochanym wyjechała z Polski i związała się z innym mężczyzną, ale niestety ich związek się rozpadł. Wówczas Maja wpadła w straszliwą depresję, a w najgorszym momencie została nie tylko bez domu i pieniędzy, ale przede wszystkim przyjaciół, którzy zaczęli odchodzić jeden po drugim. Dopiero wtedy zaczęła żałować, że jej relacja z Tomkiem nie przetrwała, gdyż jej życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, a tak teraz została z niczym. Łaniewska zwierzyła się Rogowskiej, że wciąż myśli o Jędrzejewskim i tym jak potoczyło się jego życie, a Marysia postanowiła znaleźć na to odpowiedź, a w rozwiązaniu tej zagadki w 1707 odcinku „M jak miłość” pomoże jej właśnie Chodakowski.

W 1707 odcinku „M jak miłość” Marcin odszuka Tomka, którego odwiedzi w jego miejscu pracy. Chodakowski dowie się, czym zajmuje się dawny ukochany Łaniewskiej i natychmiast o wszystkim poinformuje Rogowską. Oczywiście, Marysia będzie bardzo wdzięczna Marcinowi za pomoc i w 1707 odcinku „M jak miłość” postanowi pójść dalej za ciosem. Żona Artura (Robert Moskwa) weźmie od detektywa namiary na Tomka i sama również złoży mu niezapowiedzianą wizytę. Jędrzejewski będzie zszokowany widokiem Rogowskiej, ale oczywiście serdecznie ją przywita i chętnie zgodzi się z nią porozmawiać!

W 1707 odcinku „M jak miłość” Marysia i Tomek wymienią się obecnymi doświadczeniami, ale wrócą również do lat młodzieńczych. Przyjaciele zaczną wspominać dawne czasy, a przy okazji wezmą na warsztat związek Łaniewskiej i Jędrzejewskiego. Oczywiście, Rogowska szepnie kilka miłych słów o swojej przyjaciółce i zapewne poinformuje Tomka, że Maja jakiś czas temu wróciła z powrotem do Grabiny, aby zająć się chorą matką. Jak na te rewelacje w 1707 odcinku „M jak miłość” zareaguje Tomek? Czy mimo upływu lat Maja wciąż nie będzie mu obojętna i postanowi się do niej odezwać? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze