M jak miłość

M jak miłość, odcinek,1698: Marcin dostanie od Marysi nowe zlecenie! Będzie szukał zaginionej miłości z dawnych lat

W 1698 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) da Marcinowi (Mikołaj Roznerski) nowe zlecenie. Okazuje się, że detektyw Chodakowski będzie szukał dawnej miłości ze szkolnych lat! Dlaczego szczęśliwa żona Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) zaangażuje Marcina do takich poszukiwań? Ujawniamy: będzie miała bardzo ważny powód! Poznajcie szczegóły o nagłych wydarzeniach w 1698 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" Marysia zwróci się do Marcina Chodakowskiego o pomoc. Detektyw dostanie od Rogowskiej niebanalne zadanie - będzie miał znaleźć miłość ze szkolnych lat! Skąd taki pomysł u szczęśliwej u boku Artura Marysi? Otóż właśnie wtedy w Grabinie pojawi się nowa postać, która uruchomi u Marysi lawinę wspomnień...

W Grabinie w 1698 odcinku "M jak miłość" pojawi się przyjaciółka Marysi z czasów szkolnych, Maja Łaniewska (Ewa Tucholska). Kobieta dawno temu wyjechała do Berlina, a teraz postanowiła wrócić na "stare śmieci" i powspominać. I to właśnie Maja będzie miała do Marysi bardzo nietypową prośbę.

Tak Marysia w 1698 odcinku "M jak miłość" dowie się, że przyjaciółka po latach życia na obczyźnie uznała,  że musi wrócić do domu, ponieważ popełniła koszmarny, życiowy błąd. Przez to straciła miłość, pieniądze i teraz zmaga się z depresją. Maja, aby sobie pomóc uznała, że musi wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło.  

W 1698 odcinku "M jak miłość"  okaże się, że przyjaciółka Marysi, wciąż myśli o swojej sympatii z młodości - Tomku Jędrzejskiemu. Maja po prostu nie będzie umiała bez niego żyć! I właśnie wtedy Maria prosi Marcina, aby odnalazł mężczyznę, który jest niezbędny do uratowania jej przyjaciółki.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1697: Horror w bistro Kingi! Mateusz udowodni, że kocha niewierną Lilkę i uratuje jej życie - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Najnowsze