M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Horror w bistro Kingi! Mateusz udowodni, że kocha niewierną Lilkę i uratuje jej życie - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1697 odcinku "M jak miłość" w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) rozegra się istny horror! Uzbrojony kochanek Lilki napadnie na Banachównę i w wyniku szamotaniny śmiertelnie postrzeli Frankę (Dominika Kachlik)! Zanim zdarzy się najgorsze Zduńska zdąży zawołać pomoc. I wtedy zobaczymy, jak bardzo Mateusz (Krystian Domagała) nadal kocha swoją byłą żonę! Mostowiak na hasło "Lilka" zerwie się na równe nogi i pobiegnie do bistro ją ratować z rąk bandyty! Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" nie cofnie się przed niczym - zaatakuje Maksa, wspólnika Ethana (Paweł Roman) i stanie ze śmiercią twarzą w twarz! Wszystko dla ukochanej Lilki... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1697 odcinku "M jak miłość" Mateusz udowodni, jak bardzo kocha Lilkę! Kiedy Franka uwolni się z więzów bandytów i pobiegnie do Mostowiaka po ratunek, on nawet pół sekundy nie będzie się zastanawiał. Kiedy tylko Mateusz usłyszy, że Lilka jest w niebezpieczeństwie, zerwie się na równe nogi i pobiegnie prosto na uzbrojonych bandytów! Mostowaik nie przestraszy się nawet broni wycelowanej prosto w swoją twarz!

Mateusz w "M jak miłość" odda życie za Lilkę!

- Włącza się jakiś instynkt Franki, która w takich sytuacjach bardzo chce pomóc - tłumaczy Kachlik swoją bohaterkę w "Kulisach M jak miłość". To Franka właśnie pobiegnie do Mateusza po ratunek. 

- Dzwon na policję! Jakiś świr zaatakował Lilkę w bistro - będzie krzyczała Franka, budząc Mateusza. A on zerwie się na równe nogi i poleci jak strzałą na ratunek ukochanej!

Kiedy Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" wpadnie do bistro zobaczy Lilkę trzymaną jako zakładniczkę, broń wycelowaną w siebie i pomocnika Ethana, który będzie próbował zagrodzić mu drogę. Mostowiak nie będzie się zastanawiał tylko rzuci się z pięściami na Maksa i pokona bandytę. W tym momencie do bistro wbiegną Franka i Paweł (Rafał Mroczek). Kiedy rozlegnie się strzał, Zduńska zasłoni męża własnym ciałem. 

Franka i Mateusz w "M jak miłość" kochają naprawdę na zabój

Wygląda na to, że w 1697 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Franka udowodnią swoją dozgonną miłość - on do niewiernej, byłej żony, a ona do ukochanego męża. Jak zakończy się ten dramat? Przekonamy się 3 stycznia w TVP2, a teraz zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: M jak miłość. Radek to psychopata taki sam jak Artur Skalski? Iza nie wie, w co się pakuje

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze