M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Trauma Basi po gwałcie. Nikomu nie powie jak przeżywa to, co jej zrobił nieznajomy chłopak - ZDJĘCIA

2023-01-25 15:23

W 1708 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) wciąż nie dojdzie do siebie po brutalnym ataku gwałciciela w lesie. Córka Pawła (Rafał Mroczek) nie przyzna się czy Filip (Kacper Zalewski), obcy chłopak, do którego samochodu nierozważnie wsiadła, ją zgwałcił i nie zechce poddać się badaniom w szpitalu. Zduński namówi tylko córkę na zeznania na policji. Niestety z Basią z każdym dniem będzie coraz gorzej. Dojdzie do tego, że w 1708 odcinku "M jak miłość" dostanie ataku paniki, będzie bliska psychicznego załamania. I wciąż nie powie nikomu co jej zrobił gwałciciel w lesie, co tak naprawdę się tam stało. Zobacz ZDJĘCIA z tych wstrząsających scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Trudno się dziwić, że w 1708 odcinku "M jak miłość" Basia nadal nie będzie chciała mówić o horrorze jakie przeżyje w lesie, o bestialskiej napaści gwałciciela Filipa, który wywiezie ją na odludzie, żeby skrzywdzić. Po tym co spotka Basię podczas tragicznego w skutkach powrotu do domu z lekcji gry na fortepianie, Paweł i Franka (Dominika Kachlik) zaczną odchodzić od zmysłów ze strachu o 18-latkę. Otoczą Basię opieką, by czuła się bezpieczna, zabiorą ją na policję, ale córka nie zgodzi się na badania w szpitalu, które wykluczyłby lub potwierdziły, że doszło do najgorszego.

Mało tego, zaraz po próbie gwałtu lub samym gwałcie w 1706 odcinku "M jak miłość" Basia nie będzie chciała zwierzyć się rodzicom z tego, co się stało w lesie. A później będzie tylko gorzej. Bo Basia będzie udawała, że nic się nie wydarzyło, że wszystko z nią w porządku. Mimo, że ani na chwilę nie opuści jej strach, że gwałciciel Filip, który wciąż będzie na wolności, znów ją dopadnie. Nawet przy swoim chłopaku Jaśku (Stanisław Dusza) Basia będzie czuła zagrożenie. 

Bezradny i zdesperowany Paweł w 1708 odcinku "M jak miłość" poprosi Piotrka (Marcin Mroczek) o pomoc w odnalezieniu chłopaka, który zaatakował Basię, który skrzywdził jego córkę. Do tego dojdą kolejne zmartwienia, problemy z Basią, która postanowi zapisać się na kurs sztuk walki, by umieć się sama obronić przed napastnikiem. Cierpiąca Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" uda przed wszystkimi, że nie przeżywa tego, co jej się przydarzyło. Nie zgodzi się zwrócić o pomoc do psychologa. Aż wreszcie Basia zupełnie się załamie.

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany