M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Gwałciciel Basi na wolności. Okrutny Filip napadnie córkę Pawła i ucieknie przed policją - ZDJĘCIA

2023-01-20 10:14

Gwałciciel Filip (Kacper Zalewski) uniknie odpowiedzialności za skrzywdzenie Basi (Gabriela Raczyńska)? W 1706 odcinku "M jak miłość" omota Zduńską, wciśnie jej bajki o chorobie matki i o tym, że niby pilnie potrzebuje pomocy. Dobra i miła córka Pawła (Rafał Mroczek) zgodzi się wsiąść do samochodu psychola i tak się zacznie jej dramat... W kolejnych odcinkach "M jak miłość" młody Filip ucieknie przed policją, zapanuje sobie wszystko tak, by nie ponieść konsekwencji napadu na Basię. Paweł dorwie podłego drania i zemści się za córkę?

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nowa postać w "M jak miłość" z pewnością wywoła spore kontrowersje. Okrutny Filip stani się największym koszmarem Basi, a spotkania z chłopakiem nie zapomni do końca życia. Cała akcja rozpocznie się w 1706 odcinku "M jak miłość", kiedy gwałciciel Filip spotka Zduńską poza miastem. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, córka Pawła będzie wracała do Warszawy po skończonej lekcji gry na fortepianie, ale spóźni się na autobus i właśnie tę sytuację wykorzysta okrutny chłopak.

Co wiadomo o gwałcicielu Basi w "M jak miłość"?

Cwany Filip nie będzie wyglądał podejrzanie. Wręcz przeciwnie, Basia zaufa mu, bo chłopak okaże się w podobnym wieku do niej, może kilka lat starszy, bo podjedzie po nią samochodem. Filip ubierze się w porządne ubrania, by sprawiać wrażenie poważnego i nie wzbudzać podejrzeń. Napastnik Basi wykorzysta jej dobroć, bo w 1706 odcinku "M jak miłość" wymyśli bajeczkę o tym, jak to niby jego matka potrzebuje pomocy i poprosi Basię o wskazanie drogi. 

- Moja mama wybrała się do koleżanki, ale zapomniała insuliny - powie Filip, by zwrócić uwagę córki Zduńskiego. - Dzwoniła, że się źle czuje... Mogłabyś tam ze mną podjechać, poprowadzić mnie? Krążę tu już ze dwadzieścia minut... - doda niby zmartwiony i tak urobi Basię.

Filip zgwałci Basię w 1706 odcinku "M jak miłość"?

Zduńska przeżyje koszmar. Kiedy wsiądzie do samochodu chłopaka, on wywiezie ją do lasu. Szybko okaże się, że nie chodzi o pomoc matce, a chore zapędy napastnika. Ranną, przerażoną dziewczynę znajdzie przypadkowa kobieta. Spróbuje jej pomóc, a przy okazji okaże się, że 18-latka straciła telefon, który zostanie w aucie Filipa. Obca kobieta pomoże jej dodzwonić się do Franki (Dominika Kachlik) i Pawła, którzy w tym samym czasie będą cieszyć się postanowieniem o zakupie działki w Grabinie. Radość zostanie gwałtownie przerwana, ponieważ kiedy tylko zobaczą Basię w koszmarnym stanie, przerażą się jak nigdy. Wiadomo już, że zabiorą dziewczynę na komisariat, by złożyła zeznania. Czy opowie rodzicom, co tak naprawdę zaszło w lesie?

M jak miłość. Huczny powrót Franki do bistro po strzelaninie. Zduńscy podziękują jej za uratowanie Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze