M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Nie będzie rozwodu Magdy i Andrzeja. Budzyńska w sekundę zapomni o zdradzie z Julią

2023-01-27 10:41

To już pewne! W "M jak miłość" rozwodu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie będzie! Budzyńska przygotowywała się do sprawy sądowej, prosiła nawet Kamila (Marcin Bosak) o reprezentację podczas procesu, ale na szczęście wszystko pójdzie w niepamięć. Magda otrząśnie się po tragicznych wydarzeniach w 1708 odcinku "M jak miłość", bo w mig zrozumie, że życie jest kruche i może już nigdy nie zobaczyć ukochanego. Wypadek na wojnie w Ukrainie spowoduje, że Magda obieca powrót do związku z Andrzejem.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Budzyńska przysięgnie, że wróci do Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość", ale tylko pod warunkiem, że mąż przyjedzie z wojny cały i zdrowy. Magda nie będzie miała pojęcia, że Andrzej zdecydował się na szukanie rodziców małej Nadii (Mira Fareniuk) na własną rękę. Prawnik nagada żonie, że wyjeżdża do Krakowa, a tak naprawdę będzie działał w kraju pochłoniętym wojną, by raz na zawsze odkryć prawdę o tym, czy mama i tata dziecka żyją, czy może ono iść na przód lub mieć nadzieję, że jeszcze się pojawią. 

Tylko Kamil będzie wiedział, gdzie znajduje się Andrzej i to on otrzyma szokujący telefon w 1708 odcinku "M jak miłość". Nieznany mężczyzna zrelacjonuje mu, że w Ukrainie zdarzył się wypadek. - Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało... - cytuje portal światseriali.interia.pl. Gryc poblednie i zrozumie, że musi doradzić się kogoś w całej sprawie. Wyzna Piotrkowi (Marcin Mroczek), że nie wie co ma robić. Zduński zadecyduje, że o całym zajściu należy poinformować Magdę. - Myślę, że tym razem... Magda by nam tego nie wybaczyła. Musimy jej o tym powiedzieć! - oznajmi Piotrek. 

Magda nie rozwiedzie się z Andrzejem. Po wypadku i zaginięciu Budzyńskiego, wszystko zrozumie 

Magda zapłacze nad losem męża w 1708 odcinku "M jak miłość", bo Kamil i Piotrek faktycznie powiedzą jej o całym zającu w Ukrainie, o wypadku i zaginięciu. Budzyńska wpadnie w rozpacz, wypłacze się Kindze (Katarzyna Cichopek) i obieca, że jeśli Andrzej przeżyje, jeśli wszystko skończy się dobrze, ona zapomni o całej sprawie zdrady i wróci do męża.

- To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie... - wyżali się Kindze Magda. Weźmie winę za zaginięcie Andrzeja na siebie.. - Jeżeli Andrzej wróci, to i ja wrócę do niego - oznajmi Budzyńska i wiadomo już, że do rozwodu nie dojdzie. Zdradzamy, że Andrzej wróci z wojny, ale czy Magda dotrzyma danego słowa? Fani na to liczą. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze