M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Olewicz odkryje romans Marcina i młodej Alicji. Szczęka mu opadnie na widok ich pocałunku - ZDJĘCIA

2023-02-02 10:16

Olewicz (Tomasz Dedek) jako pierwszy odkryje, co łączy Marcina (Mikołaj Roznerski) i młodą, atrakcyjną Alicję (Fryderyka Molenda). Do dziwnej sytuacji dojdzie w biurze detektywistycznym i właśnie tam policjantka odważy się pocałować Chodakowskiego na oczach współpracownika! Olewicz w 1707 odcinku "M jak miłość" od razu wyczuje, co się święci. Nie przyjmie dziwnych tłumaczeń dziewczyny, bo zobaczy na własne oczy, że Marcin absolutnie nie jest jej obojętny. Zacznie się romans między przystojnym mężem Izy (Adriana Kalska), a koleżanką z biura?

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku "M jak miłość" Olewicz odkryje uczucie między Alicją a Marcinem. Młoda policjantka od początku jest zafascynowana starszym kolegą z branży, który dał jej szansę, zauważył w niej potencjał i przyjął "pod swoje skrzydła". Alicja wykorzysta sytuację i coraz bardziej zbliży się do Chodakowskiego, który od zawsze robi duże wrażenie na kobietach. W 1707 odcinku "M jak miłość" młoda policjantka nawet nie będzie się kryła ze swoimi uczuciami, bo na oczach Olewicza pocałuje kolegę! Wszystko za sprawą kolejnej sprawy w biurze detektywistycznym, z którą pomoże jej Chodakowski. 

- Gdyby nie ty, Alicja, to nie znaleźlibyśmy tego znajomego Marysi - powie Marcin do dziewczyny. Przypomnijmy, że Chodakowski dostał zlecenie od Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), która poprosiła go o odnalezienie tajemniczego Tomasza Jędrzejskiego (Mateusz Dewera), dawnej miłości jej przyjaciółki Mai (Ewa Tucholska). Nastąpi przełom w sprawie. - Już chciałem odpuścić tę sprawę... To jest ten facet - powie Marcin, patrząc na zdjęcie Tomasza, dumny, że udało im się spełnić prośbę Marysi. - Co ty mówisz?! Szefie, jesteś wielki! - krzyknie zachwycona Chodakowskim Alicja i zbliży się do niego, po czym pocałuje w policzek z szerokim uśmiechem. Siedzący na przeciwko Olewicz, prawie udławi się pączkiem, kiedy zobaczy zażyłość Marcina i koleżanki z pracy. 

Alicja zacznie tłumaczyć się przed Olewiczem w 1607 odcinku "M jak miłość". Marcinowi będzie głupio za wpadkę w biurze 

Chodakowski nieco zdziwi się zachowaniem dziewczyny. Wie, że robi na niej wrażenie, ale nigdy wcześniej nie okazywała mu czułości przy osobach trzecich. Chodakowski zbierze swoje rzeczy i uda się do Marysi, poinformować o postępach w śledztwie. Olewicz wymownie spojrzy na koleżankę i będzie przekonany, że właśnie odkrył romansik w biurze, albo chociaż jednostronne uczucie. 

- Dziecko drogie.. Co ty robisz?! - oburzy się Olewicz, kiedy tylko Marcin opuści pomieszczenie. - Panie Jarku, to jest zauroczenie czysto zawodowe - powie Alicja w 1607 odcinku "M jak miłość'", ale straszy kolega w ogóle jej nie uwierzy. Pokiwa tylko głową na znak, że wie dobrze, co się wyczynia pod jego nosem. - Jeszcze pączka? Prawda, że pyszne? - zaśmieje się policjantka, odwracając uwagę Olewicza. Nie da się jednak ukryć, że senior będzie bardzo zdziwiony tym, co wyczynia się w biurze. Wątpliwym jest, że Alicja interesuje się Chodakowskim tylko w sferze zawodowej. Widać będzie, że to coś więcej... 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze