M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marysia rozkocha w sobie byłego chłopaka przyjaciółki. Maja nigdy jej tego nie daruje?

2023-01-23 10:38

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) odnajdzie byłego chłopaka swojej przyjaciółki sprzed lat. Maja Łaniewska (Ewa Tucholska) niedawno wróciła do Grabiny i na wieść o tym co ją spotkało, Rogowska postanowiła odszukać dawnego ukochanego. Detektyw Chodakowski w 1707 odcinku "M jak miłość" ustali, że Tomasz (Mateusz Dewera) zmienił nazwisko Jędrzejski na Adamski po procesie, w który był uwikłany. Jakby tego było mało na widok Marysi serce Tomasza zabije mocniej. Powrócą wspomnienia gdy oboje mieli po 18 lat. Zanosi się na kolejne kłopoty! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1707 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie Marysi z Tomaszem w 1707 odcinku "M jak miłość" nie będzie zwiastowało niczego dobrego! Były chłopak Mai Łaniewskiej, przyjaciółki Rogowskiej z liceum, która dopiero co wróciła do Grabiny po latach spędzonych w Niemczech, będzie bardziej zainteresowany Marysią i dawną ukochaną ze szkoły. Jak to możliwe i jak do tego dojdzie? Według doniesień portalu światseriali.interia.pl zanim w 1707 odcinku "M jak miłość" Marysia wspomni Mai o odnalezieniu Tomasza Jędrzejskiego, który teraz będzie nosił nazwisko Adamski, razem z Marcinem postanowi sprawdzić czy to na pewno on.

Były chłopak przyjaciółki Marysi w 1707 odcinku "M jak miłość" to wdowiec uwikłany w przestępstwo

Właśnie dlatego w 1707 odcinku "M jak miłość" w towarzystwie Chodakowskiego pojedzie do Tomasza, który prowadzi teraz zakład stolarski pod Warszawą. Z informacji, które dla Marcina zdobędzie pracująca dla niego stażystka Alicja (Fryderyka Molenda) będzie wynikało, że Jędrzejski zmienił nazwisko na Adamski po tym, jak zeznawał w w sądzie w sprawie przestępstwa gospodarczego. Niedawno został wdowcem, stracił żonę w wypadku samochodowym i będzie chciał ułożyć sobie życie na nowo.

Tomasz oczarowany Marysią od pierwszej chwili w 1707 odcinku "M jak miłość"

Mimo upływu lat w 1707 odcinku "M jak miłość" Marysia od razu rozpozna Tomasza. Także dawny ukochany Mai na widok Marysi przypomni sobie przyjaciółkę z czasów liceum. - Niesamowite uczucie. Rozmawiamy chwilę, a zaraz wraca tyle wspomnień. I czuję się tak, jakbym znów miał osiemnaście lat! A przecież od matury wydarzyło się, mój Boże... Całe życie - Tomasz nie będzie krył radości i wzruszenia.

- Bardzo mi przykro z powodu twojej żony i tego wszystkiego, co cię spotkało - złoży mu kondolencje Marysia.

- Nie tak wyobrażałem sobie swoją przyszłość. Skądinąd, widzę, że zrobiłaś bardzo dokładny research na mój temat? Spokojnie, nie mam żalu. To jedno z najmilszych spotkań w moim życiu! - doda Tomasz, który w 1707 odcinku "M jak miłość" zacznie dociekać dlaczego Marysia tak nagle postanowiła go odnaleźć i to właśnie teraz.

Jak Maja w "M jak miłość" zareaguje na odnalezienie Tomasza i uczucie do Marysi?

Niespodziewanie Rogowska w 1707 odcinku "M jak miłość" wspomni o Mai Łaniewskiej, która wróciła do Grabiny po latach i także przypomniała sobie o wielkiej, utraconej miłości. Tomasz przyzna, że dobrze pamięta Maję, ale podczas rozmowy z Marysią będzie bardziej zainteresowany Rogowską niż dziewczyną sprzed lat. A to nie zapowiada niczego dobrego. Zwłaszcza kiedy Maja dowie się, że Tomasz woli teraz Marysię, a nie ją.

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze