M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marcin pozna tajemnicę Tomasza Jędrzejskiego! Nie będzie tym, za kogo się podaje - ZDJĘCIA

2023-01-24 12:38

W 1707 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) Marcin (Mikołaj Roznerski) i Alicja (Fryderyka Molenda) odnajdą Tomka Jędrzejskiego (Mateusz Dewera), o którego znalezienie poprosiła ich Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Detektywom uda się w końcu wpaść na trop dawnej miłości Mai Łaniewskiej (Ewa Tucholska), choć wcale nie będzie to takie łatwe! Wszystko przez to, że w 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowski dowie się, że Jędrzejewski skrywa ogromną tajemnicę z przeszłości, która zaważyła na jego późniejszym życiu. Kolega Marysi będzie kimś zupełnie innym! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku „M jak miłość” Marcinowi uda się zrealizować zlecenie Marysi i odszukać Tomka Jędrzejskiego! Przypomnijmy, że Rogowska zwróciła się do Chodakowskiego z prośbą o odnalezienie kolegi z młodzieńczych lat ze względu na swoją przyjaciółkę, która po wielu latach spędzonych za granicą wróciła do Grabiny z niczym. Maja straciła nie tylko majątek, ale również przyjaciół i wieloletniego partnera, przez co wpadła w depresję. Łaniewska doskonale wiedziała, że jej życie mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby przed laty nie rozstała się ze swoją największą miłością, o której wciąż nieustannie myśli, co podsunęło Rogowskiej pewien pomysł! Za plecami przyjaciółki Marysia skontaktowała się z Marcinem i poprosiła go o pomoc w odszukaniu Tomka, ale gdy w końcu przyznała się Mai do swojego planu, to postanowiła z niego zrezygnować. Jednak Chodakowski w 1707 odcinku „M jak miłość” i tak odnajdzie wspomnianego mężczyznę, mimo iż wcale nie będzie to takie proste!

Już w 1703 odcinku "M jak miłość" Alicji uda się ustalić, że Tomasz wcale nie studiował na paryskiej uczelni tylko przepadł jak kamień w wodę! Wówczas Chodakowski od razu pomyśli, że Tomek mógł tam figurować pod innym nazwiskiem, choć Leśniewskiej nie wyda się to zbyt prawdopodobne, gdyż wraz z zapytaniem wyśle również zdjęcia mężczyzny, ale nikt go nie rozpozna. Jednak w 1707 odcinku „M jak miłość” okaże się, że Marcin wcale się nie pomylił i Tomasz faktycznie zmienił swoje nazwisko na Adamski jak podaje swiatseriali.interia.pl tuż po tym jak zeznawał w sprawie przestępstwa gospodarczego! Jędrzejski nie chciał być kojarzony z całą aferą i postanowił się od niej odciąć, jednak ona i tak wpłynęła na jego dalsze życie...

W 1707 odcinku „M jak miłość” Marcin dowie się, że Tomasz niedawno wrócił z powrotem do Polski tuż po straszliwym wypadku samochodowym, w którym zginęła jego żona. Adamski pogodzi się z odejściem ukochanej i powróci, aby w spokoju przeżyć resztę lat, które mu zostały. Mężczyzna osiądzie w cichym miejscu pod Warszawą, gdzie będzie prowadził swój zakład meblarski.W 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowski natychmiast poinformuje o swoim odkryciu Rogowską, po czym wspólnie postanowią wybrać się do jego warsztatu, aby upewnić się, czy to na pewno on. Mimo upływu lat Marysia bez trudu rozpozna w Adamskim dawnego Tomka Jędrzejskiego, który również od razu zorientuje się, że stoi przed nim koleżanka z młodzieńczych lat!

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze