M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marcin naiwnie uwierzy w wierność Izy! Dostanie donos na żonę i Radka i dopiero się zacznie - ZDJĘCIA

2023-02-05 9:14

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie miał do Izy (Adriana Kalska) pełne zaufanie i przez głowę nie przejdzie mu nawet myśl, że żona mogłaby go zdradzić z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Zapewni Izę, że wierzy w każde jej słowo. Tyle tylko, że Iza w 1707 odcinku "M jak miłość" będzie miała sporo na sumieniu. Zacznie traktować Radka nie jak szefowa redakcji zwykłego dziennikarza! Czy Marcin przejrzy na oczy kiedy dostanie donos na Izę i Radka o treści: "Pilnuj żony, bo ktoś chce ci ją odebrać"? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z 1707 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nieszczęście w 1707 odcinku "M jak miłość" będzie wisiało w powietrzu, bo Iza i Radek znów niebezpiecznie się do siebie zbliżą. Po śmierci matki asystent Izy będzie w tak głębokiej żałobie, że Chodakowska zwyczajnie będzie mu współczuć i otoczy go opieką. Bo przecież Radek został zupełnie sam na świecie, nie ma nikogo i poczuje się zupełnie zagubiony. Takie tłumaczenia Izy na temat jej relacji z Radkiem w 1707 odcinku "M jak miłość" usłyszy Marcin, który zacznie baczniej przyglądać się młodemu dziennikarzowi z "Głosu Gródka".

- Mam do ciebie pełne zaufanie i na pewno wiesz, co robisz - wyzna żonie Marcin w 1707 odcinku "M jak miłość". Kiedyś nie panował nad zazdrością o Izę, ale po małżeńskiej terapii już się z tym uporał. Okazuje się jednak, że wyrozumiałość, cierpliwość Marcina wobec Izy może mieć fatalne skutki.

Kisielowa w 1707 odcinku "M jak miłość" wyśle Marcinowi donos na Izę i Radka

- Jasne, że tak - potwierdzi Iza, coraz bardziej zapatrzona w Radka, który w 1707 odcinku "M jak miłość" cały czas będzie przy niej w redakcji. Nie przyzna się też Marcinowi, że Radek spędził w jej domu całą noc. Po chwili Marcin dostanie anonimowego SMS-a z "donosem" na Izę - "Pilnuj żony, bo ktoś chce ci ją odebrać". W 1707 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział, że to wiadomość od... Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), która zauważy fascynacją Radka Izą i postanowi ratować rodzinę Chodakowskich przed nieszczęściem.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze