M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Franka i Paweł zbudują szczęście na tragedii. Nie przewidzą, że zaraz zawali się cały ich świat - ZDJĘCIA

2023-02-01 13:49

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) w 1706 odcinku „M jak miłość” będą przekonani, że właśnie zaczyna się ich nowy rozdział, nowe, szczęśliwe życie, która rozpoczną w Grabinie. Właśnie tem Zduński zakupi dla żony działkę, a Mostowiakowie ucieszą się, że będą mieli kolejnych członków rodziny tak blisko siebie. W 1706 odcinku „M jak miłość” Franka i Paweł nie przewidzą, że zaczynają budować szczęście na tragedii… Piękne chwile szybko się ulotnią i dojdzie do prawdziwego dramatu.

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł w 1706 odcinku „M jak miłość” będą niesamowicie szczęśliwi, ale do czasu. Po wstrząsających wydarzeniach w bistro, Paweł w tajemnicy przed żoną, zaplanuje zakup działki w Grabinie, gdzie stworzyliby wspólny dom. Zabierze  ukochaną nie miejsce i przegapi moment, w którym całe szczęśliwe życie Basi znika w jednej chwili. Wszystko za sprawą zaufania obcemu Filipowi, który poprosi dziewczynę o wskazanie drogi, oba wsiądzie z chłopakiem do samochodu, a kiedy zorientuje się, że coś jest nie tak, zacznie uciekać. Pech zechce, że potknie się i wywróci, a Filip do wykorzysta. Z cwanym uśmieszkiem podejdzie do bezbronnej Basi, kiedy Franka i Paweł będą cieszyć się w najlepsze nowym domem. 

- Paweł, to jest najwspanialsza niespodzianka w moim życiu! Ja tu mogę przyjechać choćby pod namiot! Wziąć Baśkę i jej paczkę…. Najlepiej jeszcze w tym roku, póki nie jest jeszcze zimno  - powie zachwycona Franka, ciesząc się planami na przyszłość. Niestety nie przewidzi, że w tym samym czasie Basia przeżywa najgorsze chwile. Dziewczyna ledwo wydostanie się z lasu, będzie miała twarz we krwi i błocie, zacznie się trząść. Sięgnie po telefon i wykręci numer Pawła. - Paweł, zabierz mnie stąd, proszę…  - szepnie niemal płacząc. Nie będzie potrafiła odpowiedzieć na pytanie Zduńskiego, gdzie właściwie się znajduje. Paweł i Franka natychmiast wsiądą w auto i pojadą ją ratować. Pech zechce, że będzie już za późno, a Filip zdąży zrobić Basi krzywdę.

W 1706 odcinku „M jak miłość” Zduńscy nie nacieszą się swoim pierwszym domem 

Franka i Paweł popędzą w kierunku lasu, gdzie będzie znajdowała się wystraszona nastolatka. - Paweł, zwolnij - rzuci do męża Zduńska, ale on jakby jej nie usłyszał. Jak najszybciej postara się dotrzeć na miejsce, gdzie oboje z Franką zobaczą dziewczynę w okrutnym stanie. Od razu domyślą się, co zaszło… Niestety gwałciciel Filip ucieknie, nie będzie wiadomo, co się z nim stało, ale Paweł tak tego nie zostawi. Wiadomo już, że odłoży świętowanie nowego domu i pięknych chwil z Franką i zajmie się poszukiwaniem bandyty, który zagroził jego córce. Z tego będą kłopoty. 

M jak miłość odcinek 1706: Basia brutalnie napadnięta i zgwałcona?! Paweł i Franka znajdą ją w fatalnym stanie w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze