M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Sylwia zdradzi Julii nowe fakty o Magdzie i Andrzeju! Namówi ją do kolejnego ataku - ZDJĘCIA

2023-01-31 20:59

W 1705 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 31.01.2023 o 20.55 w TVP2) Sylwii (Hanna Turnau) podstępem uda się wyciągnąć od Wernera (Jacek Kopczyński) nowe informacje o małżeństwie Budzyńskich. Kostecka dowie się, że Magda (Anna Mucha) wciąż nie wybaczyła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdrady, a nawet wyprowadziła się od męża i nie ma zamiaru wracać. W tej sytuacji w 1705 odcinku "M jak miłość" Sylwia ponownie zacznie namawiać Julię do walki o Budzyńskiego, ale Malicka nie będzie chciała o tym słyszeć. Wszystko zmieni się jednak, gdy usłyszy o dziecku! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Sylwia po stracie dziecka Julii i Andrzeja, wciąż nie odpuści Budzyńskim i znów zacznie mieszać. Kostecka spróbuje wybadać, na jakim etapie jest ich małżeństwo i w tej sprawie zwróci do Adama. Przyjaciółka Malickiej doskonale zda sobie sprawę, że nikt tak dobrze nie będzie wiedział, co dzieje się u Budzyńskich jak najlepszy przyjaciel Andrzeja, dlatego znów zacznie dostawiać się do Adama! W 1705 odcinku "M jak miłość" Sylwia szybko zbajeruje Wernera i wyciągnie go na wspólną kawę i ploteczki, w czasie której z łatwością wyciągnie od prawnika, że małżeństwo Magdy i Andrzeja wciąż wisi na włosku, mimo iż w ich rodzinie pojawiło się nowe dziecko! Oczywiście, Kostecka zapewni Wernera, że nie piśnie o tym słówka Malickiej, ale rzecz jasna nie dotrzyma słowa!

Tuż po rozmowie z Wernerem w 1705 odcinku "M jak miłość" Sylwia zjawi sie w kancelarii, gdzie natychmiast pochwali się Julii rewelacjami, jakie usłyszała od Adama! Kostecka da przyjaciółce jasno do zrozumienia, że wciąż ma szansę zawalczyć o Budzyńskiego i otwarcie znów zacznie ją do tego zachęcać, jednak Julia wcale nie będzie tym zainteresowana...

- Byłam na kawie z Wernerem. Wszystko mi wypaplał. Magda wyniosła się z Warszawy i mieszka w ich domu na wsi w Grabinie, jakieś straszne zadupie, ale wyobraź sobie, że prowadzi tam agroturystykę, więc chyba nie ma zamiaru wracać. Nie są razem, Magda nie potrafi mu wybaczyć, ale nie wniosła jeszcze pozwu o rozwód - zrelacjonuje Kostecka.

- Sorry, ale nie interesuje mnie to - odpowie chłodno Malicka.

- No, a chyba powinno, bo zdaje się, że z tego małżeństwa już niewiele zostało - skwituje.

Wtedy w 1705 odcinku "M jak miłość" Sylwia postanowi ostro zmotywować przyjaciółkę do walki i napomknie jej o nowym dziecku Budzyńskich, czym skutecznie przyciągnie uwagę Julii! Wówczas Kostecka zacznie się z niej nabijać, ale Malicka wcale nie będzie miała ochoty na żarty...

- A chociaż teraz jak pojawiło się to dziecko... - rzuci Sylwia.

- Jakie dziecko o czym ty mówisz? - dopyta zszokowana Julia.

- Nie wiem, nie interesuje mnie to - zacznie się z niej nabijać.

- Sylwia! - zdenerwuje się.

W tym momencie w 1705 odcinku "M jak miłość" Kostecka zdradzi Malickiej szczegóły o dziewczynce z Ukrainy, którą przygarnęła Magda. Wowczas dla Julii stanie się jasne, że Magda celowo zajęła się Nadią (Mira Fareniuk), aby w ten sposób odzyskać Andrzeja i aż zagotuje się ze złości. Oczywiście, Malicka postara się robić dobrą minę do złej gry i postara się nie dać po sobie poznać, że bardzo dotknęła ją informacja o dziecku Budzyńskich, ale gdy Kostecka zacznie drążyć, to Julia już nie wytrzyma i w 1705 odcinku "M jak miłość" wyżyje się na przyjaciółce!

- Magda przygarnęła kilkuletnią dziewczynkę i chyba chce ją adoptować, a Andrzej pomaga jej to ogarnąć od strony prawnej, bo to sierota. Zdaje się, że z Ukrainy. No tak, że jak się uda będą mieli córkę - przyzna prawniczka.

- Sorry, ale naprawdę mnie to nie interesuje. Muszę zaraz to oddać klientowi. Za długo byłam na zwolnieniu i mam takie ogony, że nie wiem jak się z tego wygrzebie - uzna.

- Julia, przepraszam. Ja tak plotę bez sensu. Na pewno wszystko jest okej? - dopyta Sylwia.

- Tak, ale bardzo proszę daj mi się skupić na pracy, okej? - zaatakuje ją, czym skutecznie zamknie przyjaciółce usta, z kolei sama postanowi skonfrontować się z Magdą!

M jak miłość odcinek 1705 ZWIASTUN. Pożegnanie Magdy i Andrzeja przed wyjazdem na Ukrainę. Nie będzie potrafiła mu wybaczyć!
Najnowsze